Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Zynga pomáhá Haiti

Zynga, známá vývojářská firma, která má na svědomí Facebook hry Mafia Wars, Zynga Poker, FarmVille, FishVillePetVille atd… se rozhodla finančně vypomoct Haiti. Nově v jejich hrách najdete možnost koupit si obvyklou cestou nějaký placený doplněk, jehož cena poputuje v plné výši na pomoc lidem postižených neštěstím na Haiti.

Ve hře FishVille si tak například můžete zakoupit speciálního Haiti pyskouna. I dříve jste si mohli třeba ve hře FarmVille zakoupit mimo jiné speciální bílou kukuřici, jejíž část ceny byla zaslána na pomoc Haiti, nyní však Zynga odevzdává 100% z výtěžku z těchto artiklů. Založila na to nadační fond, kam samozřejmě přispívá i sama a kam prodejem speciálních bonusů v hrách, dorazilo přes 1,2 milionu dolarů.

Mladá firma, která zbohatla velmi rychlým tempem, se tímto gestem chce zařadit mezi ty bohaté, kteří vždy část výdělku vrací na charitativní účely a do rozvoje společnosti.

Publikováno: Úterý, 26 Leden, 2010 autorem Facemag.cz
Komentáře
    • Je od nich hezký,že pomáhají lidem v nouzi…Taky bych ráda pomohla,ale nemůžu!

    • Dobrý den zynga chcem vás poprosit o pomoc včera som hral Zynga poker 5 minut a zrazu mi zmizlo 28 milionov ako je to možné?

    • dudkes: Tady Ti asi nikdo odpovědný neodpoví

    • POST dont really know what youre referring to these. this cant possibly be really the only manner considering this may it? It seems like you already know a good deal concerning the matter, do you know why possibly not check out this much more? Help it become extra available in order to anyone in addition exactly who might not agree with people? Youd acquire additional folks behellond this if you ever merely ended doing typical phrases.