Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Zviditelněte svůj web pomocí SEO optimalizace

Máte nápad, úžasné webové stránky, ale úspěch zatím nikde? Chce to přilákat, co nejvíce lidí. A to hravě a profesionálně zvládnou SEO optimalizace.

Internet je v dnešní době zahlcený spoustou nejrůznějších stránek. Mezi těmi všemi miliony stránkami je i váš web, který, jak sami vidíte, může být dost pravděpodobně zapadlý a pro mnohé téměř neviditelný. Tento problém má za úkol řešit profesionální SEO optimalizace, která je zaměřená zejména na vyhledávače Google a Seznam, které jsou v Česku těmi nejpoužívanějšími. V praxi tomu můžete rozumět tak, že optimalizace má za úkol vylepšit pozici vašich stránek v těchto vyhledávačích. To znamená, že když nějaká osoba zadá do vyhledávače dané klíčové slovo, jež nějakým způsobem souvisí s vaším webem, tak se odkaz na váš web zobrazí třeba hned na první stránce.

On-Page faktory

První částí optimalizace jsou takzvané On-Page faktory. Sem můžeme zařadit návrh klíčových slov, což je vlastně první úkon, který spolu s odborníky provedete. Je důležité si uvědomit, na co je váš web přesně zaměřený a jaká klíčová slova jsou s tím svázána. Odborníci navíc využívají i statistických údajů, tudíž vám mohou s vhodným výběrem profesionálně poradit. Dalším faktorem bude SEO analýza, která následuje okamžitě po vybrání vhodných klíčových slov. Pod tím si můžete představit kompletní kontrolu vašeho webu, kde dojde k nalezení a odstranění drobných i větších chyb, které mají vliv na pozici.

seo2

Off-Page faktory

Kromě výše zmíněných faktorů rozlišujeme i Off-Page faktory, kam můžeme řadit revoluční PR články a tematické PR články. Ty napíšou zkušení copywriteři, a to na dané téma. Články budou obsahovat předem dohodnuté klíčové slovo, do kterého bude následně vložen zpětný odkaz, provede se takzvaný linkbuilding. Články budou posléze publikovány na různých webech.

Na trhu je spousta společností, které se zabývají SEO optimalizací, avšak SEOlight jim již více než sedm let kraluje. Proč se rozhodnout právě pro tuto společnost?

  • Spolehlivost
  • Rychlost
  • Individuální přístup
  • Bohaté zkušenosti
Publikováno: Úterý, 31 Leden, 2017 autorem Facemag.cz