Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Získejte fotokalendář zdarma a mějte vaše fotky stále na očích

Hitem posledních let se staly fotokalendáře poskládané z vlastních fotek. Nejen, že vám fotokalendář umožní mít vaše nejhezčí fotografie a vaše nejbližší stále na očích, ale zároveň je to originální a praktický dárek pro vaše blízké. Sestavit si vlastní fotokalendář navíc zvládnete bez problémů sami a nyní jej dokonce můžete získat zcela zdarma.

Kalendář dle vlastní fantazie

Vlastní fotokalendář si můžete sestavit přesně podle vašich představ a fantazie. A zvládne to opravdu každý. Stačí využít online službu na výrobu kalendářů z vlastních fotografií, nahrát fotky, rozmístit je podle vašeho přání a nechat vytisknout. Na vytvoření fotokalendáře nemusíte být počítačový expert, hravě si poradí každý běžný uživatel.

13 stran vašich fotografií

Základní verze nástěnného fotokalendáře sestává z 13 stran velikosti A4, tedy z úvodní strany a pak jednotlivých stran pro každý měsíc. Vaše fotografie tak můžete umístit i tematicky, například dle jednotlivých ročních období.

Fotokalendář zcela zdarma

Až do 30. dubna 2014 navíc můžete získat fotokalendář zdarma. Stačí, když zadáte vaši e-mailovou adresu na webových stránkách Fotokalendare.com, kde probíhá jedinečná zaváděcí akce. První květnový den pak obdržíte od společnosti kupón na výrobu kalendáře z vašich fotografií zcela zdarma a pak už jen stačí použít online nástroj pro vytvoření fotokalendáře a dárek je váš. Ale pozor, akce platí jen pro prvních 500 zákazníků, tak neváhejte a registrujte se ještě dnes.

Kalendář z fotografií vašich dětí, z vaší dovolené nebo nejrůznějších akcí je skvělým způsobem, jak mít vaše oblíbené fotky stále na očích, nebo jak udělat radost vašim blízkým. Tímto originálním dárkem uděláte radost opravdu každému.

Publikováno: Sobota, 8 Březen, 2014 autorem Facemag.cz