Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Založte si virtuální kancelář na místě, které vám vyhovuje

Ještě donedávna platilo, že firmu zakládáte současně s nějakou provozovnou. Že má své sídlo, svoji adresu, kancelář, provozovnu. Prostě, že sídlo společnosti existuje fyzicky. A také, že za provozovnu, pokud ji nemáte ve svém domě nebo bytě, musíte někomu platit nájem, služby, energie. A tyto položky znatelně navyšují výdaje, jež je nutné do podnikání, které provozujete, vynakládat.

Dnešní trend? Virtuální kanceláře

Dnes se podmínky podnikání změnily. Firmy a podnikatelé začali využívat dostupné technologie a možnosti, Součástí podnikání se staly pojmy jako internet, e-shop, mobilní technologie. Stále častěji tak přicházejí do povědomí pojmy jako je virtualizace, máme virtuální mobilní operátory, virtuální poskytovatele elektřiny, virtuální elektrárny, virtuální peněžní ústavy. A pro podniky a podnikatele se současným trendem stávají, po vzoru v zahraničí roky fungující praxe, virtuální kanceláře.

Co znamená pojem virtuální kancelář?

Vžijte se do role finančního poradce, pojišťovacího agenta, makléře, internetového obchodníka, programátora, lektora, nebo například majitele firmy, která působí v několika městech současně. A ve všech případech chcete ušetřit náklady související s chodem vlastní kanceláře nebo provozovny, ale zároveň mít k dispozici kvalitní a fungující administrativní agendu a služby. V takovém případě využijete možnost, kterou je právě virtuální kancelář.

Virtuální kancelář je fakticky pronajmutí nějaké adresy zákazníkovi – podnikateli, právnické osobě. Tím je umožněno, aby bylo možné firmu zapsat do obchodního rejstříku, s konkrétní adresou sídla. Pro podnikající fyzickou osobu je to tak adresa místa podnikání, která je uvedena v živnostenském rejstříku.

Osvědčený poskytovatel

Služeb nabízejících pronájem a provozování takových virtuálních kanceláří je v tuzemsku více. Ale osvědčeným poskytovatelem těchto služeb, jehož nabídka je dostupná prostřednictvím internetu, je portál Central Office. Na internetových stránkách společnosti se tak můžete seznámit s veškerou agendou, kterou taková virtuální kancelář svým zájemcům nabízí.

Proč zvolit virtuální kanceláře?

Jde o zajímavý způsob jak si zajistit pro váš obchod nebo rozjezd začínající firmy fungující zázemí, a to s minimem investic, ale s plně zajištěnými službami. Získáte kancelářské prostory, jednací prostory, připojení k internetu, vaši obchodní partneři s vámi budou moci jednat osobně. Máte k dispozici služby sekretariátu, administrativy a jiné. Navíc můžete zvolit atraktivní sídlo firmy, které můžete vybírat například s přihlédnutím ke spádové oblasti finančního či živnostenského úřadu. Služby společnosti jsou ale například i na Slovensku.

Jak bylo řečeno, tak tím, že si zřídíte virtuální kancelář, tak získáte atraktivní sídlo společnosti, což vašemu podnikání zlepší v očích vašich partnerů prestiž.

Založení společnosti

Krom zajištění a zprostředkování virtuálních kanceláří, vám Central Office pomůže i například se založením vaší budoucí společnosti. Odpadne vám tak starost a zjišťování, co vše je pro založení vaší nové firmy nutné a potřebné. Stačí jen využít služby pro ready made společnosti. Poradí vám také, co vše je potřebné pro založení s.r.o. a jak máte postupovat.

A aby výčet služeb kolem podnikání byl kompletní, tak další ze služeb, kterou vám Central Office poskytne, je i odborný servis v případě rušení společností se vším, co obnáší prodej firem. Takže hledáte-li spolehlivého partnera, který vám podá pomocnou ruku při zakládání nebo rušení společnosti, je Central Office tím pravým.

Publikováno: Pondělí, 31 Březen, 2014 autorem Facemag.cz