Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Za sdílení na FB dvojnásobná šance vyhrát vstupenky na ME ve fotbale

Fotbaloví fanoušci letos slaví úspěšný rok. Naši kluci se po čtyřech letech opět probojovali na ME ve fotbale. Tuto šťastnou novinu víme už od září loňského roku, kdy se kvalifikovali z prvního místa skupiny A. Teď je to pro nás však stále aktuálnější. Termín začátku Mistrovství Evropy ve fotbale 2016 se blíží. A soutěž s bonusem vám dává možnost vyhrát vstupenky právě na jeden z českých zápasů na mistrovství.

Jsme ve skupině D společně s Chorvatskem, Španělskem a Tureckem. Jestli je to výhra či nikoliv se teprve uvidí. První zápas nás Čeká se Španělskem, proběhne 13. června, tedy třetí den mistrovství. Se Španělskem se utkáme na nejmenším stadionu Municipal pro 33 000 diváků. 17. června následuje náš zápas s Chorvatskem, který se přesouvá na stadion Geoffroy-Guichard s kapacitou 42 000 diváků. Zápas s Tureckem proběhne 21. června na Stade Bollaert-Delelis. Náš tým se tedy podívá do tří různých měst a na zápas s Chorvatskem tam můžete být s nimi!

Soutěž s bonusem dává jedinečnou možnost vyhrát dva lístky na toto utkání a ještě malý bonus k tomu. Účast v soutěži nic nestojí, dokonce je úplně bez námahy. Stačí na webu soutěže zadat svůj e-mail a tím se automaticky zaregistrujete mezi slosované. Výhodu však bude mít ten, kdo bude sdílet soutěž na Facebooku. Tím se do slosování zařadí rovnou dvakrát.

euro2

A co ten bonus?

Bonus představuje malá pozornost od Unibet, jedné z nejkvalitnějších sázkovek online. Výherce dostane také možnost tří zatočení na automatu měsíce a jednou si bude moct vsadit na libovolnou sportovní akci v hodnotě 1€.

Chcete-li se podívat přímo do centra dění letošního ME ve fotbale, zamiřte na Soutěž s bonusem. Zadejte svůj e-mail, rovnou zasdílejte na Facebooku a doufejte, že se na vás usměje štěstí. Výsledky se dozvíte začátkem června, šance soutěžit totiž trvá až do 31. května.

Publikováno: Neděle, 10 Duben, 2016 autorem Facemag.cz