Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Z důvodu zabezpečení byl váš účet dočasně uzamčen. Facebook zase nefunguje

Vypadá to na další velký provar Facebooku. Vypadá to totiž na další globální chybku Facebooku. Stovky uživatelů si stěžují na to samé. Facebook jim hlásí, že jejich účet byl dočasně zablokován. A chce ověření totožnosti. Když však nebohý uživatel chce vložit onen doklad, nastane chyba. K odeslání nedojde. A teď lze jen spekulovat, co stojí tentokrát za touto další chybkou, která bude mít asi opět vliv na odliv uživatelů z Facebooku a také to bude mít nejspíše i dopad na akcie Facebooku.

Po přihlášení se vám na Facebooku zobrazí tato nenáviděná hláška: Z důvodu zabezpečení byl váš účet dočasně uzamčen. Seznamte se s ní, bude vás provázet po několik dalších hodin.

Facebook docasne uzamcenNásledně jste vyzvání kopsání bezpečnostního kódu, tzv. CAPTCHY.

Facebook CAPTCHA - jste již jen krůček od památné hlášky

Pak jste vyzvání k vložení dokladu, aby si Facebook mohl ověřit vaši totožnost.

Nahrát doklad totožnosti s fotkou

A poté následuje pár minut chroustání a lakonická Facebook hláška alias error. Je nám líto, ale došlo k chybě. Vážený uživateli, vyzkoušej si celý proces znova. Po několika minutách marného snažení a hledání vám však asi dojde trpělivost a vykašlete se na to. A nebo…..

Facebook hlásí: Je nám líto, ale bohužel došlo k chybě. Již druhé za posledních pár týdnů

Facebook hlásí: Je nám líto, ale bohužel došlo k chybě. Již druhé za posledních pár týdnů

A nebo začnete hledat jako my a dojdete k názoru, že v tom nejste sami. Že se jedná o celosvětový problém:

Zmatení uživatelé Facebooku hledají pomocProč byl můj účet zablokován? Facebook mlčí Screenshot_3 Proč byl můj účet zablokován? Facebook mlčíSmutné na celé situaci je, že si tuto zprávu mezi sebou musí opět předávat sami uživatelé. Nějaké oficiální prohlášení mapující tuto chybu totiž na Internetu nenajdete. Proč taky? Milý uživateli, naučili jsme tě používat Facebook. Zvyknul sis. Naučili jsme tě, že tam bude reklama.

A že vše, co natříškáš do Facebooku, tak se budeme pokoušet zpeněžit. Zvyknul sis. A teď si ještě zvykni na to, že když se něco po….pokazí, bude se z tebe muset stát Sherlock Holmes. Jelikož my ve Facebooku nemáme peníze na to, abychom napsali podobný kratičký článek popisující danou chybu, byť třeba v angličtině, a umístili jej na web.

Nám totiž nejde o naše uživatele, těch máme nejvíce na světě. Nám jde jen o prachy.

Zdroj: Hlásí vám to, že váš účet na Facebooku byl dočasně zablokován? Nejste v tom sami

Publikováno: Úterý, 29 Říjen, 2013 autorem Facemag.cz
Komentáře
    • Mě to řeklo jen pošlete fotografii to je vše, žádné přijatelné a nepřijatelné