Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Vyberte si vhodné příslušenství pro váš tablet

Pořídili jste si tablet a rádi byste rozšířili jeho funkce a možnosti? Chcete s vaším tabletem cestovat a využívat jeho funkce naplno, aniž byste ho poškodili? Nebo jen chcete, aby byl váš tablet originální a lišil se od ostatních? Pak byste ho měli dovybavit vhodným příslušenstvím, kterého na trhu naleznete širokou škálu. Díky správně zvolenému příslušenství budete moci váš tablet používat naplno a pohodlně.

Pouzdro a fólie jsou základ

Naprosto základní vybavení pro váš tablet by měla být fólie a pouzdro. Fólie na tablet ochrání vaše zařízení nejen před poškrábáním, ale také proti nechtěným otiskům prstů. Obaly či pouzdra pro tablety pak ochrání zařízení při případném pádu nebo před povrchovým poškrábáním a umožní jeho lepší přenášení. Některá pouzdra pro tablety jsou navíc vybavena bezdrátovou klávesnicí, která vám usnadní práci s vaším tabletem. Pouzdra jsou k dostání v nejrůznějších barevných provedeních, v různých designech a z nejrůznějších materiálů, takže si můžete vybírat zcela dle vašeho vkusu.

Ochrannou fólii si pak můžete pořídit nejen na dotykovou obrazovku, ale také na zadní stranu tabletu a vybrat si design, který se vám bude líbit, a kterým váš tablet zcela odlišíte od ostatních.

Nabíječka na cesty

Pokud jste si pořídili tablet především na práci či zábavu při vašich cestách, pak by vám rozhodně neměla chybět cestovní nabíječka na tablet. Cestovní nabíječky jsou dnes vyráběny v kompaktním designu, s odnímatelným kabelem a USB portem.

Pro lepší psaní

Vadí-li vám ovládání vašeho tabletu pomocí prstů, ať už z důvodu otisků na obrazovce, nebo jednoduše proto, že se nemůžete trefit přesně tam, kam potřebujete, pak si můžete usnadnit práci tím, že si pořídíte dotykový stylus. Jedná se o vysoce citlivé pero se speciálním hrotem určené právě pro dotykové obrazovky.

Z tabletu notebook

Chcete-li povýšit váš tablet na úroveň plnohodnotného notebooku, pak si k němu pořiďte klávesnici. Klávesnice pro tablety skvěle propojí možnost kombinovat dotykovou obrazovku a pohodlné psaní na klávesnici jako u notebooku nebo stolního počítače.

Kromě výše uvedeného příslušenství můžete tablety doplnit o nejrůznější stojánky, držáky, USB redukce, přídavné 3G modemy a řadu dalších. Záleží jen na vás, jaké příslušenství zvolíte a čím si usnadníte práci, nebo vylepšíte váš tablet.

Publikováno: Úterý, 11 Únor, 2014 autorem Facemag.cz