Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Užijte si dovolenou bez starostí a vybírejte z bohaté nabídky

Dovolená. Slovo, které znamená pro většinu z nás čas odpočinku, relaxace. Čas pro zregenerování a v neposlední řadě i způsob, jak se podívat do míst, kam byste se za normálních všedních dní asi nedostali. Na chvíli zapomenout na každodenní starosti, cestovat za poznáním, za novými zážitky. Za sluncem, mořem, nebo do hor, lesů… Prostě dovolená.

Kam to bude?

Na jakou odpočinkovou destinaci se vydáte? Preferujete moře nebo hory? Láká vás cestovat po moři na okružní cestě po zvučných přímořských letoviscích? Nebo plánujete jen víkendový výlet, takzvaný eurovíkend? A k tomu všemu, pokud možno, za nejvýhodnější cenu?

Vybírejte z domu

Napadlo vás, že budete muset obcházet cestovní kanceláře, hledat a porovnávat nabídky zájezdů na internetu, nebo sledovat nabídky last minute a teprve potom vyrazit operativně tam, kde je nabídka pro vás v tu konkrétní chvíli nejpřijatelnější? A co tak vybrat si dovolenou svých snů v klidu? Doma, v pohodlí. Prostřednictvím internetu. Nemusíte nikam chodit, složitě prohledávat nabídky té které cestovní kanceláře. Vše můžete naplánovat s rozvahou, bez časového omezení. Na jedné internetové stránce. Stačí vám k tomu nabídka některé z cestovních agentur, působících na tuzemském trhu.

Tři miliony zájezdů na jednom místě

Cestovní agentura je vlastně takovým „makléřem“ ve světě zájezdů, výletů, dovolenkových pobytů. Příkladem může být internetová nabídka cestovní agentury Ilton Travel, která se pyšní tím, že zastřešuje nabídky bezmála tří stovek cestovních kanceláří. Díky tomu máte na výběr více jak tři miliony zájezdů do tisícovky destinací po celém světě. Na výběr máte známá letoviska i místa osvědčená, nicméně poskytující klid a pohodlí stranou od střediskových míst a měst. Vybrat můžete nejen místo, ale i roční období. Vždyť někdo rád dovolenou stráví v létě u moře, jiný bude vyhledávat dovolenou v zimních měsících s touhou užít si zimních sportů. Nebo si vyberete jen zájezd do konkrétního místa nebo města. Výběr je jen a pouze na vás.

Cenové výhody

V nabídce cestovní kanceláře mají své místo nabídky first minute zájezdů a výletů. Takto si včas a s předstihem zajistíte pohodlnou dovolenou ve vybraném místě za velmi atraktivní cenu. Nebo necháte prostě výběr na službě cestovní agentury. Pouze specifikujete přibližný termín a druh dovolené, včetně případné cenové relace. Nebo vám bude k dispozici jako nejvhodnější a cenově velmi zajímavá nabídka zájezdů last minute, o jejichž rozsáhlé aktuální nabídce nemůžete být ani plnohodnotně informováni. Cestovní agentura vám z široké nabídky doporučí a zprostředkuje vše ostatní. A v případě Ilton Travel vše funguje rychle, spolehlivě a bez problémů. S perfektním servisem, jednoduchým a rychlým vyřízením všech formalit, prostřednictvím počítače, z domova nebo kanceláře. Za atraktivní ceny, protože ceny zájezdů jsou bez přirážek a skrytých poplatků. S výhodou uplatnění aktuálně nabízených slev a bonusů, které cenu vybraného zájezdu ještě zatraktivní a zvýhodní.

Ilton Travel není pouhou cestovní agenturou, nabízející nabídku široké řady cestovních kanceláří. Ilton Travel s.r.o. je současně také cestovní kanceláří, která se i sama specializuje především na rekreační pobyty u moře. Vše potřebné naleznete na internetu na stránkách společnosti. A máte zde i možnost on-line rezervace. Navíc – kde jinde k vybrané dovolené můžete využít i nabídku bonusů v podobě dárků k zakoupenému zájezdu?

Chcete vyrazit na hezkou a bezproblémovou dovolenou? Pak zkuste Ilton Travel.

Publikováno: Středa, 26 Březen, 2014 autorem Facemag.cz