Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Uveřejnění příspěvku na Facebooku načasujete pomocí aplikace HootSuite

Každý, kdo má na Facebooku např. firemní profil či zde prezentuje promotion materiály, zajisté ocení možnost načasovat zveřejnění oznámení, ať již se jedná o změnu ve statusu či novou zprávu. Typickým příkladem může být třeba zveřejnění slevových akcí, speciálních nabídek, přírůstků do portfolia služeb či např. plánovanou změnu v managementu firmy. Správci facebookových profilů, a zvláště pak ti, kteří jich mají na svých bedrech více, možnost časovat uveřejňování jistě ocení.

Představujeme aplikaci HootSuite

Díky této revoluční aplikaci pro správu facebookových profilů a kampaní, se všem otevírá možnost mnohem efektivnější obsluhy své „facebookové existence.“ Umožňuje totiž pracovat na správě facebookových profilů jen jednou za týden, za měsíc nebo třeba i za rok. Pak už se může jak správce tak zástupci firmy jako takové jen kochat tím, jak se automaticky zveřejňují dopředu připravené zprávy, fotky, oznámení či statusy.

HootSuite je v podstatě zadarmo

Pokud spravujete méně než 6 profilů, je aplikace k dispozici zcela zdarma. V případě vyššího počtu obhospodařovaných profilů Facebooku zaplatíte 6 dolarů měsíčně. Výhodou placené aplikace je i to, že máte možnost pověřit časováním příspěvků i někoho dalšího.

HootSuite funguje i na chytrých telefonech

Aplikace je plně funkční i na Androidu či iPhonu a nevyžaduje instalaci.

Publikováno: Pátek, 1 Červen, 2012 autorem Facemag.cz