Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Ukažte, za koho kopete

„Tak oblečte si dresy keď sme takto v kope, aby bolo jasné, kto za koho kope…“ úryvek známé písničky neméně známé slovenské hudební kapely. Přesně vystihující téma. Reprezentovat například ve fotbale nebo hokeji, případně i v jiných sportovních disciplínách, a to na jakékoliv úrovni nebo lize, je snem každého nadšence nebo sportovce. Pokud se tedy sejde skupina nadšenců, kteří si založí svůj tým, tak následně potřebuje mít svůj dres. Svoje unikum. A tak týmy a jedinci hledají, kde, jak a za co nejpříznivějších podmínek zhotovení kvalitních dresů pro svůj tým zajistit.

Ukažte, za koho hrajete

Pokud chcete být reprezentativní a máte cíl, aby váš tým měl nakročeno k vyšším soutěžím, tak ke sportovním výkonům ruku v ruce potřebujete odpovídající a reprezentativní dres. Dres, ve kterém bude jasné, za koho hrajete, ale současně který bude odpovídat požadavkům doby, bude elegantní, praktický a současně obstojí při sportovním výkonu. Vždyť dres musí plnit i požadavky na vzdušnost, prodyšnost, musí izolovat, ale současně musí být z materiálů, které budou vyhovovat podmínkám sportovního výkonu a budou především pohodlné. Pokud tedy hledáte výrobce, nebo distributora, který vám zajistí výrobu a dodání dresů na základě vašich nároků a požadavků, pak určitě vyhoví vašim požadavkům nabídka webového portálu DDSPORT.

Proč vybrat DDsport?

Firma DDsport působí na tuzemském, ale i zahraničním, trhu od roku 1995. Specializuje se v prvé řadě na výrobu sportovních dresů pro různé sportovní odvětví. V nabídce tak naleznete dresy a štulpny na hokej, fotbal, házenou, basketbal, volejbal, motokros, in-line, paintball a jiné. Zhotovení dresů vytvoří na základě vašich představ a požadavků. Design dresů si tak můžete navrhnout sami, nebo máte možnost vybrat si z nabídky předpřipravených právě na stránkách firmy. Výhodou je, že firma zhotovení návrhu dresu nabízí zcela zdarma.

Ve prospěch firmy DDsport nahrává i fakt, že si za dobu svého působení na trhu získali spoustu spokojených zákazníků, kteří se s důvěrou na firmu DDsport opakovaně obrací. Vždyť produkce dresů DDsport čítá bezmála 30 tisíc kusů ročně.

Výběr je na vás

Pro dresy můžete zvolit druh, určení, barevnou kombinaci, loga sponzorů. Pokud váš tým ještě nemá svoje logo, tak firma nabízí, mimo jiné, zhotovení loga týmu. Kvalita dresů je prověřována a sledována, coby důležitý faktor zajištění kvalitní nabídky sortimentu. Pro to, aby dresy vyhovovaly přesně specifickým požadavkům sportovního odvětví a aby se hráč v dresu cítil pohodlně a mohl se plně soustředit na hru, jsou dresy konzultovány s profesionály z příslušných sportovních odvětví.

Vysoká kvalita

Firma nabízí, v rámci svých služeb, i konzultace požadavků zákazníka a ve spolupráci s ním navrhne nejvhodnější variantu provedení, materiálu a zpracování dresů. Ve výrobě dresů se uplatňují nejnovější trendy, takže je zaručená odpovídající kvalita. Současně využití nejmodernějších technologií umožňují vytvářet originální provedení a motivy potisků.

Jestliže jste hledali nejvhodnějšího dodavatele dresů pro váš tým, tak DDsport vás plně uspokojí, jak sortimentem nabídky, tak přístupem k zákazníkovi a ceněnou kvalitou svých výrobků.

Publikováno: Pátek, 14 Březen, 2014 autorem Facemag.cz
Tagy: