Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

TV Prima přišla o název FB stránek VyVolených

Tento týden televize Prima spustila svůj pořad o Vyvolených- Zprávy z Vily. Během vysílání tohoto pořadu se pravidelně objevoval odkaz na Facebook stránky tohoto pořadu. Nicméně tyto FB stránky ještě neexistovali, a tak neznámý člověk „předběhl“ TV Prima a zaregistroval si tyto FB stránky pro sebe.

TV Prima tedy odkazovala na FB stránky, které ještě ani nezaložila.
Ale to není všechno. Majitel FB stránek Zpráv z Vily se dokonce začal TV Prima vysmívat a na stránku přidal příspěvek:

Milá Primo,

pokud jste si nebyli schopni zařídit, aby stránka facebook.com/zpravyzvily byla Vaše ve chvíli, kdy jste tuto adresu odvysílali v televizi, je mi líto, ale už vaše nebude :-)

Hodně štěstí s VyVolenými

Správce.

Správce později se k tomuto vyjádřil ještě jednou na fanouškovských stránkách Vyvolených:

Ve středu v osm hodin odvysílala Prima „Zprávy z vily“, ve kterých linkovala na http://www.facebook.com/zpravyzvily Podíval jsem se na tu adresu a nic tam nebylo.

Ve čtvrtek v půl osmé jsem se tam podíval zase – a stále tam nic nebylo. V osm hodin večer Prima odvysílala ten link podruhé. Tento generální fail jsem prostě nemohl nevyužít. Pokud se Prima nechce poučit z předchozích chyb, tak je mi líto, ale musí jim to někdo říct. Třeba takto.

Správce.

A jak tyto Facebook stránky vypadají nyní? Správcovo prohlášení ze stránek zmizelo a tyto FB stránky pravidelně informují o dění ve vile.Jestli stránky tedy již skutečně patří TV Prima, nebo se o ně stará někdo cizí je neznámé.

Zdroj:vyvoleni-2013.cz

Publikováno: Sobota, 17 Srpen, 2013 autorem Facemag.cz