Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

TOP Posts: Zvedněte kotvy!

Nastává léto, čas dovolených nebo – pro některé šťastlivce – ještě dlouhých studentských prázdnin. Právě teď je ta nejlepší doba, aby se všechny cestovní kanceláře a agentury předháněly ve svých senzačních, neodolatelných nabídkách.

Jaké jsou cestovatelské trendy pro toto léto? A jakým taktikám cestovek nejraději podléháme?

Průzračně modrý bazén, plápolající oheň, blízká pláž a západ slunce - výsledný romantický koktejl je tak sladký, že jen při pohledu na fotografii cítíte, jak se vám kazí zuby.

Průzračně modrý bazén, plápolající oheň, blízká pláž a západ slunce – výsledný romantický koktejl je tak sladký, že jen při pohledu na fotografii cítíte, jak se vám kazí zuby.

Francouzská cestovka zve klienty na Guadeloupe podmanivou fotografií z plážr

Také tak nesnášíte pondělky? Někteří lidé jsou v pondělí skutečně úplně nemožní. Oč lepší by bylo takové pondělí strávit na pláži s bělostným pískem a hned u tyrkysového moře?

Jak nalákat lidi na dovolenou? Je to docela jednoduché - nabídněte jim nějakou pěknou slevu a jsou vaši!

Ano, peníze jsou vždy AŽ na prvním místě. Řada lidí dnes vyloženě čeká na různé last minute a first minute zlevněné zájezdy, proto není divu, že nabídka levné dovolené v Melbourne slaví na Facebooku takové úspěchy.

 

Cestování za vínem skvěle spojuje dva velké požitky lidského života: poznávání nových krajů a dobré pití.

Route de Vins d’Alsace nabízí cestování za vínem. Co může být lepšího, než přes den poznávat krásy francouzského venkova a večer strávit ve společnosti přátel a vynikajícího místního vína? Spojení dobrého pití a skvělých zážitků je ověřené a funguje.

Ve Švýcarsku naleznete mnoho zajímavostí: nádhernou architekturu, průzračná jezera a samozřejmě všudypřítomnou čokoládu a sýry.

Švýcaři se mohou pochlubit obdivuhodnou architekturou a průzračnými ledovcovými jezery. O tom si takový Čech, odkojený socialistickými paneláky a rybníky zelenými žabincem a sinicemi může nechat jen zdát… Nebo se do země sýra a čokolády zajet podívat.

Socha těhotné ženy v věloruském Minsku je skvělým prostředkem, jak získat like vašich fanoušků na Facebooku

V běloruském Minsku se nachází dojemná socha těhotné ženy. Status u fotky říká, že by taková socha měla stát v každém městě. Který necita by se opovážil nedat takovému statusu like? Takhle se dělá byznys!

 

Německá agentura láká návštěvníky na barevný západ slunce

Když nemáš moře (přesněji, teplé moře), vraž tam západ slunce… Němci si zkrátka umí poradit v každé situaci.

 

Francouzská cestovka zve klienty do Norska a láká je na starobylou severskou architekturu. Budova na obrázku skutečně jako by vypadla ze severských legend...

Francouzská cestovka zve klienty do Norska a láká je na starobylou severskou architekturu. Budova na obrázku skutečně jako by vypadla ze severských legend…

Večerní scenerie s lampiony se dotkne každého - je velmi romantická

Poláci vědí, jak upoutat pozornost – podmanivý obrázek teplého letního večera, v němž se na nebi vznáší tisíce lampionů s osobním přáním – komu by to nezahrálo na romantickou strunu?

 

Německá cestovka láká lidi obrázkem líbáníchtivé krávy...

Že je německý smysl pro humor zvláštní, to si my Češi vyprávíme už celé generace. Lákat lidi na cestování vilnou krávou, to může skutečně napadnout jen naše sousedy…

 

Publikováno: Středa, 3 Červenec, 2013 autorem Facemag.cz