Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

TOP Posts: Zkrásněte se

Nejen ženy, nýbrž i muži věnují čím dál větší pozornost upravenému zevnějšku. Tento týden jsme se tedy zaměřili na to, jakým způsobem se výrobci kosmetických přípravků i pracovníci dalších odvětví, souvisejících s lidskou krásou, snaží na Facebooku pečovat o svou fanouškovskou obec.

Většina příspěvků je samozřejmě cílena spíše na dámy, neboť ty o svou krásu pečují důkladněji a také rozmanitěji. Na konci našeho příspěvku ale čeká také jedna příjemná změna.

TOP Posts: Nejlepší facebookové posty

Brazilky jsou známé svou uhrančivou, živočišnou krásou a brazilská pobočka Avonu jim v péči o jejich krásu vychází vstříc – takto smyslné, výrazné barvy se v naší stále trochu nesmělé zemi nejspíš moc nechytí, ale v zemi karnevalu a samby jistě slaví ohromný úspěch. Zacílení na národní „povahu“ je neocenitelným pomocníkem v propagaci výrobků.

TOP Posts: Nejzajímavější facebookové posty

Jednoduchý recept na úspěch? Postujte nějaké univerzální moudro, které se okrajově vztahuje k zaměření vaší stránky. Moudro musí vyznít tak, aby se s ním fanoušci ztotožnili, aby jim nejlépe dalo najevo, že i když mají chyby, jsou protivní nebo brečí, jedná se vlastně o ty nejbáječnější „lidičky“ na světě.

TOP Posts: Nejlepší facebookové posty

Degree Women je stránka, zaměřená na sport, pohyb, tanec, a to vše s důrazem na ženy. V tomto příspěvku apeluje na význam našeho dlouholetého úsilí a dřiny, díky které jsme tím, čím jsme. Kdo by si nezavzpomínal na své první nešikovné krůčky v oblasti, v níž nyní pyšně vyniká?

TOP Posty: Nejlepší posty na Facebooku

Maybelline sází na podobu třpytivých očních stínů na víčku nositelky. Jedná se o fajn způsob, jakým představit svůj produkt a dodat mu třeba šmrnc nějaké významné události. Fotka nicméně evokuje další osvědčený způsob, jak zaujmout fanoušky: představte nějaký návod či postup. Ať už se jedná o návod na večerní líčení, sestavení vaší nové poličky nebo zajímavý recept, rozhodně tím neprohloupíte.

TOP Posty: Nejlepší posty na Facebooku

Indická pobočka Maybelline sází na slavný výrok, že diamanty jsou nejlepším přítelem ženy a vybízí k zaslání fotek „nejlepších přátel“ svých fanynek. Vtipná kampaň, která vtahuje fanoušky do víru dění. Inu, proč ne?

TOP Posts: Nejlepší facebookové posty

Slibované překvapení na závěr: Jedna stránka, orientovaná na pány. Deodoranty Axe již prosluly vtipnými reklamami, nadhled a někdy i mužsky drsnější smysl pro humor prokazují i na svých facebookových stránkách. Obraz společnosti je tak příjemně komplexní a jaksi důvěrně známý…

 

Publikováno: Pátek, 2 Srpen, 2013 autorem Facemag.cz