Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

TOP Posts: Kdo si hraje, nezlobí

Dobré zboží se chválí samo, říká staré rčení. V dnešní době je však potřeba i tomu nejlepšímu trochu napomoci s propagací, a to i když se jedná o počítačové hry nebo příslušenství pro jejich hraní – tedy o věci, u nichž se předpokládá, že jich bude plný internet.

Jak na sebe umí upozornit herní průmysl?

TOP Posts: Nejlepší posty na Facebooku

Napište nám, proč potřebujete novou grafickou kartu a vyhrajte tohoto mazlíka. Soutěž o báječnou cenu je skvělým způsobem, jak zaktivovat své fanoušky a přivábit nové. Zajímá vás, jaká je nejčastější odpověď na soutěžní otázku? „Potřebuju ji, protože ji chci!“

TOP Posts: Nejlepší posty na Facebooku a tajemství jejich úspěchu

Není tolik obvyklé, aby se mezi nejlepší posty probojoval takový, který sestává jen z textu. Obrázky se zkrátka stávají nezbytnou součástí každého lepšího postu. Pokud ale zrovna nemáte k dispozici perfektní foto produktu nebo třeba kreslený vtip, zaujměte své publikum alespoň dobře rozmyšlenou anketní otázkou.

 

TOP Posts: Nejlepší facebookové posty

Série GTA je již legendární a tak není divu, že zmínky o ní sbírají Likes jako o závod. Post je zajímavý hned z několika důvodů: poskytuje zajímavé video, které bude hráče série jistě zajímat a zhlédnou jej, dále je nezbytný odkaz na relevantní stránku pro ty, kdo se chtějí dozvědět víc. Post je zajímavý, atraktivní a informativní – zkrátka perfektní.

TOP Posts: Nejzajímavější posty na Facebooku

Také Ubisoft se naží propagovat svou žhavou novinku – poslední díl série Assasssin’s Creed. Fanoušci se velmi rádi dozvídají, co je v pozadí jejich oblíbené značky nebo produktu, proto neváhejte nechat je nahlédnout do zákulisí a seznámit je se zajímavostmi, které se jejich miláčka týkají. Ubisoft vsadil na pestré fotoalbum a byl za ně odměněn 29 170 likes – a to pouze v Brazílii.

TOP Posts: Nejlepší posty na Facebooku a tajemství jejich úspěchu

Do 29. listopadu, kdy má ve Švédsku vyjít nový PlayStation 4, se zdá být ještě daleko. V reklamě však víc než kde jinde platí, že správné načasování je král, a tak PlayStation žhaví své fanoušky už čtvrt roku dopředu. Dobrý tah.

TOP Posts: Nejlepší posty na facebooku

A konečně, pokud vás již sezení u počítače nebo klasické herní konzole omrzelo, vsaďte na poslední generaci chytrých telefonů. Jejich parametry už dosahují kvalit, které uspokojí nejednoho náruživého hráče. Padouši volí Samsung!

Publikováno: Neděle, 25 Srpen, 2013 autorem Facemag.cz