Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

TOP Posts: Je čas na party

Žádná party se neobejde bez dobrého drinku. Výrobci alkoholu to dobře vědí a tak i propagace jejich výrobků často sází na uvolněnou atmosféru nejrůznějších neformálních akcí.

Jak nyní v létě, době posezení na zahrádkách, grilovaček či večerních party v klubu či na pláži, válčí různé druhy alkoholu na Facebooku? Recept je celkem jednoduchý: nabídněte atmosféru dokonalé letní party a úspěch je váš.

TOP posts: Nejlepší posty na Facebooku a tajemství jejich úspěchu

Pivo Cerveza boduje s dokonalou letní atmosférou: hudba, pláž, prima kámoši a samozřejmě dobré pití.

Top posts: Nejlepší posty na Facebooku a tajemství jejich úspěchu

Také Corona se drží osvědčeného prázdninového scénáře – pohody na pláži ve společnosti nejlepších přátel a samozřejmě piva. Corona ovšem boduje i tím, že zveřejněnou fotku společnosti poslala jedna z jejích fanynek.

Top posts: Nejlepší posty na Facebooku a tajemství jejich úspěchu

Věřte v lásku na první pohled. Tequila Herradura vybízí k oslavování jiného typu – intimnějšího, důvěrnějšího, jen ve dvou. Muž a jeho žena. Nebo muž a jeho lahev.

Top Posts: Nejlepší posty  na Facebooku a tajemství jejich úspěchu

Fanoušek whiskey Laphroaig zkrátka ví, jak si udělat skutečnou domácí pohodu a pobavit případné hosty. A společnost Lapgroaig zase ví, jak upoutat pozornost ostatních fanoušků a vzdát jim hold.

Top posts: Nejlepší posty na Facebooku a tajemství jejich úspěchu

Společnost Leffe často zveřejňuje série fotografií svých fanoušků, jak si vychutnávají oblíbené pivko při různých příležitostech a na různých koncích světa. Kromě příjemné, přátelské atmosféry tak Leffe boduje i zájmem o své zákazníky a důrazem na jejich prožitek.

top posts: Nejlepší facebookové posty a tajemství jejich úspěchu

Koňak Martell si dobrou zábavu představuje zase jinak: jako luxusní, noblesní společenskou událost, na kterou dámy přijdou v šatech a lodičkách a pánové v obleku, kde se příjemně konverzuje a hosté mohou sledovat usínající město. Injekce luxusu? Neuškodí, nezabolí.

Top posts: Nejlepší Facebookové posty a tajemství jejich úspěchu

Pivo Michelob sází na atmosféru letní grilovačky s partou přátel na zahradě nebo přátelského posezení. Vše má ale háček…

Top Posts: Nejlepší posty na Facebooku a tajemství jejich úspěchu

„Tohle pivo je jako sex v kánoi: má sakra blízko k vodě.“ Takto a podobně se vyjadřují lidé na fanouškovské stránce piva Michelob. Inu, děti, bez kvalitního výrobku se ani se sebelepší reklamou pohádka nekoná.

Top Posts: Nejlepší posty na Facebooku a tajemství jejich úspěchu

Kdo by nechtěl sedět na pláži a zhýrale pít Moët&Chandon, jedno z nejdražších šampaňských na světě, přímo z lahve? Představa takového večera by asi vadila jen málokomu

Top Posts: Nejlepší posty na Facebooku a tajemství jejich úspěchu

50 států, 50 důvodů k oslavě, jak říká vodka Svedka v Americe. My Češi zas říkáme, že důvod k oslavě a pitce se vždycky najde a tak možná s Američany sdílíme přeci jen víc, než je národní trikolora.

Publikováno: Neděle, 14 Červenec, 2013 autorem Facemag.cz