Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

TOP Posts: Jak válčí neziskovky?

Neziskové organizace tvoří poněkud výjimečnou skupinu stránek na Facebooku – jak již jejich název napovídá, jejich primárním cílem není finanční zisk. Přesto se snaží získat co nejvíce fanoušků, obvykle pro podporu nějaké dobré věci.

Jak se neziskovkám na Facebooku daří a jak bojují o nové příznivce?

TOP Posts: Nejlepší a nejzajímavější posty na Facebooku

Australané mají ve své historii také temná místa: zejména otřesné chování k původním obyvatelům, Aboriginům. Nyní se snaží své předchozí hříchy aspoň trochu napravit a lidé na tento postoj rádi slyší.

TOP Posts: Nejzajímavějí posty na Facebooku

Tato „neziskovka“ je trochu výjimečná. National Association for Gun Rights patří mezi organizace, které v Americe bojují za práva vlastníků střelných zbraní. Kontroverzní spolky, jako je právě tato asociace nebo známá NRA, se ovšem v Americe těší velké oblibě…

TOP Posts: Nejlepí posty na Facebooku

Potřebujete zaujmout publikum? Není nic lepšího než příběh… Britská organizace pro výzkum rakoviny své fanoušky dojímá příběhem chlapců – dvojčat, jimž byla oběma diagnostikována rakovina. Komu by se nesevřelo srdce?

TOP Posts: Nejzajímavějí a nejlepší posty na Facebooku

Indický Greenpeace varuje před globálním oteplováním vtipným a zároveň smutným stripem s ledními medvídky. Pokud za něco bojujete, je to výborný způsob, jak zaujmout lidi: nechte je se zasmát a pak si uvědomit hlubší a obvykle tragičtější rozměr celé záležitosti. Emoce zabírají.

TOP Posts: Nejlepší facebookové posty

Singapurská organizace Our Better World se rozhodla uctít všechny anonymní hrdiny, kteří bez touhy po slávě či penězích pomáhají druhým… Sama sobě tak zaručila ještě vyšší popularitu u svých fanoušků.

TOP Posts: Nejlepší posty na Facebooku

A zvířátko nakonec: Švédská pobočka WSPA informuje o tom, že se pomalu zvyšují počty volně žijících tygrů v Nepálu. Dobrá zpráva v každodenním marastu vždy potěší. Přineste svým fanouškům do obyčejného dne trochu radosti a půjdou s vámi na kraj světa.

Publikováno: Neděle, 18 Srpen, 2013 autorem Facemag.cz