Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Status Snapper: Sdílejte facebookové statusy skutečně anonymně

Narazili jste už na Facebooku na status nebo diskusi, kterou jste chtěli sdílet, ale zároveň zachovat anonymitu všech lidí, kteří dali statusu like nebo přispěli do diskuse? Nástroj Status Snapper pro Chrome vám umožní zachovat anonymitu všech zúčastněných.

Status Snapper umožňuje rychle a snadno pořídit screenshot statusu a sám zcela automaticky rozmaže všechny profilové fotky a jména. Obsah statusu či diskuse zůstane čitelný a anonymita zúčastněných zaručena. Nástroj také automaticky uploaduje screenshot na Imgur pro rychlé sdílení.

Jak na to?

Jamile si Status Snapper pro Google Chrome nainstalujete, přihlašte se na svůj facebookový účet. V adresovém řádku se vám objeví ikonka v podobě listu novin. Když budete chtít zachytit konkrétní status, stačí kliknout na ikonku a zobrazí se vám tlačítko „Snap“.

Ikonka pro Status Snapper. nástroj, umožňující anonymně sdílet statusy a diskuse

Ikonka pro Status Snapper

Zmáčknutí tlačítka „Snap“ okamžitě rozmaže všechny profilové fotky a jména, která se daného statusu týkají. Pokud si přejete některé fotky a jména zase zaostřit, stačí po oblasti přejet myší a vše bude zase tak, jako předtím.

Status Snapper je nástroj pro Google Chrome, který umožňuje pořizovat anonymní screenshoty statusů a diskusí

Screenshot, vytvořený pomocí Status Snapperu

Pro potvrzení snímku klikněte na tlačítko „Finish“. Ukáže se popup a snímek se automaticky začne nahrávat na Imgur. Až se nahrávání dokončí, váš snímek na Imgur se otevře a vy jej můžete dál volně sdílet.

Pozor! Abyste měli jistotu, že bude nástroj fungovat správně, umístěte status co nejpřesněji do středu obrazovky. Jinak se může stát, že nástroj Status Snapper z nějakého důvodu některé fotky a jména nerozmaže.

Možná se nejedná o věc, kterou zcela nutně potřebujete, nicméně existují situace, kdy se nástroj pro bleskové rozmazání fotek a jmen může velmi hodit. Nástroj by možná mohl podporovat i jiná úložiště než Imgur a také by vývojáři mohli vychytat bug, který někdy nerozmazává všechna jména a fotky, nicméně lidé, kteří potřebují občas sdílet cizí statusy a diskuse určitě ocení možnost zachovat anonymitu ostatních lidí.

Máte zkušenost se Status Snapperem? Podělte se o ni s námi!

Zdroj: http://pro-facebook.blogspot.cz/2013/03/status-snapper-provides-quick-way-to.html

Zdroj obrázků: http://pro-facebook.blogspot.cz/2013/03/status-snapper-provides-quick-way-to.html

Publikováno: Úterý, 18 Červen, 2013 autorem Facemag.cz