Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Šokující fotografie bývalého politika Macka na Facebooku

Bývalý politik Miroslav Macek se opravdu moc soukromím na Facebooku nezabývá. Důkazem jsou velice kontroverzní fotografie na jeho profilu, kde se odhaluje nejen on, ale i jeho přítelkyně Petra. Fotografie objevil magazín AHA!

Bývalý politik má svůj profil údajně zabezpečen a informace z jeho profilu mohou čerpat pouze jím potvrzení „přátelé“. Díky některému z těchto „přátel“ však právě tyto fotografie pronikly na veřejnost. Macek k tomuto pro iDnes.cz dodal „Můj profil na Facebooku je moje soukromá záležitost, tudíž fotografie mohou vidět pouze mnou přidaní lidé. Že se fotografie dostaly dál, nehodlám vůbec řešit.“


Pro zajímavost, „přátel“ má na Facebooku Macek přibližně tisíc.
Toto dokazuje, že je Miroslav Macek kontroverzní postavou nejen z hlediska politiky (viz. slavná potyčka s hejtmanem Rathem), ale i ve svém soukromém životě.


Mnoho lidí na Facebooku sdílí nejrůznější materiál aniž by předem přemýšleli jaké dopady to může mít nejen z hlediska jejich soukromí. Veškerý obsah, který na Facebooku sdílíme, se automaticky stává vlastnictvím Facebook Inc., který může s Vašimi osobními daty nakládat dle svého uvážení.

Mnoho lidí také na Facebooku potvrzuje přátelství osobám, které vůbec nezná. Plyne to za jakési představy, že čím více přátel máme, tím více jsme cool. Velice vtipný je fakt, že se většinou jedná o falešné profily, které Vás pak spamují a v horším případě získávají Vaše osobní informace k nejrůznějším účelům. Schválně, kdo z vás již dostal žádost o přátelství od nějaké sexy kočky, kterou jste vůbec neznali? Vsadím se, že velké množství z vás ano.

Publikováno: Čtvrtek, 11 Listopad, 2010 autorem Facemag.cz
Komentáře
    • OMG! Maršík to je teda!

    • This specific opinion reminds my family this at this point may a excellent possiblity to additional one’s collage education. POST speculate whether MY SPOUSE AND I may take instructional classes internet. Now there happen to be a multitude of scholarship grant possibilities now of after and so quite imprecise to discover just a few typical.