Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

SMS zdarma z Facebook.com


Prověřené Facebook aplikace

Narozdíl od předešlých negativních a varovných článků vás dnes potěším. Vzhledem k situaci na Facebooku, který je plný podvodných skupin, jsem se rozhodl představovat vám postupně ty užitečné aplikace, které sám prověřím. První z nich bude aplikace SMS z Facebooku zdarma.

Autor

Autorem této aplikace je můj dobrý známý, kterého znám přibližně dva roky. Nejprve vyrobil webové stránky www.esemes.cz, kde můžete odesílat esemesky zdarma do všech sítí dle libosti a nakonec vyvinul i Facebook aplikaci, která díky tomuto webu nabídne totéž, ale rovnou z Facebooku.

Tuhle vlastnost slibuje řada skupin a stránek, ale za žádnou se nemohu zaručit tak, jako za tuhle:

Aplikace:
http://apps.facebook.com/esemescz/

Stránka:
http://www.facebook.com/pages/SMS-z-Facebooku-zdarma/235641510845

Pozvánky

Co se týká pozvánek, autor této aplikace vám férově řekne, že k běhu žádné rozesílání nepotřebujete. Vzhledem k tomu, že by to ale vedlo k rozšíření aplikace mezi lidi, pouze vás o to slušně žádá, narozdíl od těch většinou podvodných.

VIZ citace z informací o stránce:
„Avšak na úkor podvodných skupin zůstáváme v pozadí, proto bychom Vás rádi poprosili o drobnou pomoc. Vše je dobrovolné a SMSky zdarma budete moci posílat i tak.“

Publikováno: Pátek, 8 Leden, 2010 autorem Facemag.cz
Komentáře
  • Je velmi zajímavý,a určitě se jej zas půjdu podívat a přečíst co tu novýho bude někdy jej od tut něco koupím =) teď právě se mi zalíbila jedna věc už se těším až zas něco koupím =) děkuju za to že to tu je je to tu přehledné a velmi pěkné =)

  • Otázka je, zda nejsou tel.čísla, na které jsou SMS zasílána ukládána do databáze…Vzhledem k tomu, že neexistují podmínky použití, je klidně možné, že tato čísla budou použita pro pozdější telemarketingový /SMS kontakt. Taková databáze má celkem zajímavou hodnotu…

  • Právě proto, že vím, že vám nic takového nehrozí, o tom píšu. Doporučuji pouzy ty aplikace, které jsou prověřené. V článku popisuji, že autora znám a že v kódu nic podobného není. Tyhle zbytečné spekulace jen vytvářejí zmatek. Já se právě naopak snažím lidi seznámit s tím, co je a co není nebezpečné a udělat v tom pořádek.

  • myslim ze vyuziti cisla na reklamu je docela v pho kdyz te nekdo spamuje bloknes si cislo a kdyz ti bude volat nakej vnucovac tak mu to proste polozis .)

  • No myslím, že to nefunguje. Bud mi to říká, že můžu další zprávu odeslat až po 15 vteřinách nebo to nejde vůbec. A přitom počítám i do dvaceti i více… a když se mi pak podaří odestat, stejně nic nepřijde…

  • Je to veľmi dobrá aplikácia ale má to jeden menší problém, pre Slovenskú republiku to nefunguje :(((((((((((((((((((((