Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Kapela Kollárovci exkluzivně vyráží na první české turné

V současné době spousta slovenských a českých hudebních skupin prahne po úspěšnosti, ale štěstí se usměje jen na málokterou skupinu. Velký úspěch sklízí slovenská folková kapela Kollárovci, která na YouTube získala téměř 30 milionů zhlédnutí u svých videí. Její YouTube kanál odebírá přes 22 tisíc fanoušků. Velice populární videoklip Mariša získal během roku přes 3 miliony zhlédnutí. A nyní tato skupina vyráží na české turné.

Slovenská kapela Kollárovci je oblíbený projekt, který láme rekordy ve svém žánru nejen na Slovensku. Obrovské popularitě se těší i v České republice, a to nejen v YouTube prostředí. A čeští fanoušci, kteří se těší na živý koncert, se nyní dočkají.

3

Slovenskou skupinu tvoří pět hudebníků, jimž se podařilo to, co se zatím žádné jiné hudební skupině hrající podobný styl nepodařilo. Zpívají lidové písně a vlastní autorské písně obohacené o prvky folku, popu a rocku. A pokud nebudete mít možnost navštívit koncert této exkluzivní skupiny, můžete zhlédnout videoklipy na YouTube, přičemž profil skupina udržuje neustále aktivní.

V listopadu vypukne první české turné a těšit se můžete na hity jako Mariša, Sokoly, Dedinôčka či Láska si pýta dvoch. Všechny skladby můžete vidět také na YouTube.

Termíny turné

Pokud se budete chtít podívat na skupinu živě, skupina se na vás bude těšit v následujících městech.

15. listopadu 2016 – Jihlava

16. listopadu 2016 – Brno

17. listopadu 2016 – Frýdek Místek

18. listopadu 2016 – Karviná

20. listopadu 2016 – Kolín

21. listopadu 2016 – Odry

Publikováno: Sobota, 29 Říjen, 2016 autorem Facemag.cz