Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Sledujte televizní programy na počítači

Počítače dnešní doby nejsou užitečné jen na Facebook. Připojení k internetu vám dává prakticky neomezené možnosti. Máte přístup ke spoustě informací, online přenosům, videím z vesmíru či zprávám z druhého konce světa.

Počítač nám postupem času nahradil tištěné noviny i televizi. Nejspíš si raději otevřete nějaký zpravodajský server, než abyste se vydali do novinového stánku pro aktuální číslo zpravodajského magazínu. A díváte se na televizi na počítači?

Televizi doma vůbec nepotřebujete

Jednak tam stejně věčně nic ke koukání nedávají, jednak je možné se dívat i přes počítač. Na internetu si bez problémů pustíte vysílání ČT1, ČT2, ČT4 , ČT :D, Prima TV, Prima Coo, Prima Love, Óčko a další. Ne všechny pořady jsou sice vysílané online, ale to vás až tolik neomezuje. Televizi byste přece také neměli puštěnou 24 hodin denně.

Velkou výhodou sledování televizních programů na počítači je také možnost sledovat je při práci. Co když musíte zrovna řešit něco pracovního nebo zpracovávat úkol do školy a na ČT4 online běží váš oblíbený sportovní zápas? Není nic jednoduššího než si na polovinu obrazovky dát práci a na druhou polovinu si pustit online přenos. Nemusíte pořád zvedat hlavu a dívat se střídavě do monitoru a na televizi.

Jak se dívat na televizi přes počítač?

spustitcz

 V dřívějších dobách jste potřebovali televizní kartu, dnes už je to přežitek. Otevřete prohlížeč, najdete si online vysílání a pustíte ho, podobně jako si třeba na Facebooku pouštíte live video. Online vysílání lze dohledat na webových stránkách jednotlivých televizních kanálů, ovšem to docela trvá. Chcete-li mít možnost jednoduše přepínat mezi programy, zamiřte na web Spustit.cz. Najdete tam spoustu českých, slovenských i jiných televizních stanic a také rádia. Možná narazíte i na nějaký program, který jste doposud neznali.

Jakmile si zvyknete na sledování online, televizi už vlastně vůbec nebudete potřebovat…

Publikováno: Čtvrtek, 3 Listopad, 2016 autorem Facemag.cz