Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: S cashback portály ušetříte nakupováním na internetu

Sice žijeme v globálním světě, ale přesto se stává, že některé vymoženosti zůstávají využité pouze v zahraničí a k nám se nedostanou. Nebo dostanou, ale z nějakého důvodu se o nich neví. Jednou z takových vymožeností, které vám pomohou ušetřit, jsou i cashback portály.

Cashback portály svým uživatelům platí určité procento peněz za nakoupené zboží. Vyberete si nějaký z obchodů, se kterými cashback portál spolupracuje, v něm nakoupíte a nákup se zaznamená do vašeho cashback účtu. Pak za něj získáte určité procento peněz zpět. Zní vám to podezřele? Zřejmě vás zajímá, jak to může fungovat, že? Je to jednoduché. Celý systém je postavený na affiliate odkazech. Když jdete do eshopu přes odkaz z cashback portálu, e-shop to pozná a vyplatí za to cashback portálu nějakou provizi. Někdy je to provize za kliknutí na odkaz, někdy za uskutečněný obchod. A z těchto peněz jdou odměny i vám. Jestli to chcete prozkoumat podrobně, podívejte se na video, jak fungují cashback portály.

Jak již bylo řečeno, cashback portály jsou především záležitostí zahraničí, ale i u nás je najdete. Jedním z těch fungujících je u nás www.PlnáPeněženka.cz. Název je docela trefný, nemyslíte? Stačí, když se tam zaregistrujete, vyberete si obchod, kde chcete nakoupit, a zamíříte na něj přes odkaz Přejít do obchodu. Jakmile nakoupíte, bude vám do dvou pracovních dní připsána odměna, která bude čekat na potvrzení. Po potvrzení bude zahrnuta do výplaty. Jakmile dosáhnete 100 Kč, můžete si nechat částku vyplatit. Uvidíte, že to bude brzy. Na začátku totiž dostanete bonus 50 Kč za registraci, 10 Kč si vyděláte nainstalováním lištičky do prohlížeče, a když web doporučíte deseti kamarádům, kteří se zaregistrují, můžete získat až 2000 Kč.

plnapenezenka_screenshot

Bojíte se, že si z nabízených obchodů nevyberete? Váš strach je zbytečný. S Plnou Peněženkou spolupracuje téměř 30 obchodů. A nejsou jen tak ledajaké. Jedná se o velmi známé e-shopy jako Mall.cz, Zoot.cz, Pilulka.cz nebo Bonami.cz. Mezi nejoblíbenější tam patří Aliexpress, což je celosvětový obchod nabízející nakupování zboží z Číny. Funguje na unikátním systému. Odešlete peníze Aliexpressu, ten dá pokyn dodavateli zboží. Teprve až vám zboží přijde, přepošle Aliexpress peníze dodavateli.

Publikováno: Čtvrtek, 8 Leden, 2015 autorem Facemag.cz