Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Relaxace v Praze? V Lázních Jupiter!

Není tajemstvím, že Pražáci se většinou vydávají na prodloužený víkend někam mimo město. Často jezdí na Moravu, na Vysočinu, na Šumavu či do severních Čech. Málokdo z nich přitom ví, že relaxovat lze i v Praze.

Pražské Lázně Jupiter využívají nejen obyvatelé Prahy. Už šest let se do nich sjíždí lidé z celé republiky za účelem řešení zdravotních problémů, snížení nadváhy a posílení fyzické a psychické kondice. V Lázních Jupiter totiž nenajdete jen obyčejné fitness a wellness centrum nebo masáže. Pod jednou střechou najdete spoustu léčebných metod. Vyřeší vaše problémy bez chirurgických zákroků a léků. Pojďme se podívat na to, jaké nejčastější problémy si lidé do pražských lázní v Krči jezdí léčit.

Únava, špatná fyzická kondice při sedavém zaměstnání

Na tento častý problém 21. století jsou dobré lymfatické masáže. Doporučují se všem, kteří mají fyzicky a psychicky náročné zaměstnání, cítí se unavení nebo jim přibývají zdravotní potíže. V Lázních Jupiter vás čekají různé lymfatické programy – strojová i manuální masáž nebo lymfodrenáž.

Druhým řešením jsou turecké masáže HAMMAM, pro něž je typická očistná pěna. Díky pěně je masáž příjemná a je to zážitek pro tělo i duši. Trvá celou hodinu, takže si ji zaručeně užijete. Lidé ji často dávají svým blízkým jako dárek.

masaze_hammam

Nadváha

Na změnu jídelníčku a cvičení nemáte čas, léky na hubnutí nepomáhají a pod skalpel jít nechcete? Je zbytečné trápit se tím, jak vypadáte. Lidé, kteří se nedokáží vyrovnat se svou tloušťkou, často končí v rukou psychologů. Přitom je pomoc jednoduchá. Většina lidí, která si o sobě myslí, že je příšerně tlustá, ve skutečnosti nemá na těle tak velkou vrstvu tuku. Především ženy obvykle mají pocit tloušťky zbytečně a bohatě jim pomůže bezbolestná liposukce. I tu v Jupiteru provádějí. Budete hubenější bez skalpelu, bez bolesti a bez chirurgického zákroku.

Aktuálně běží na webu Lázní Jupiter slevová akce na lázeňský balíček dle vašeho výběru. Zbývá už jen pár dní, kdy můžete vyzkoušet služby za výhodnou cenu.

Publikováno: Pátek, 18 Září, 2015 autorem Facemag.cz