Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Proč by měl každý byznys používat Facebook?

Dobrá otázka – proč? Proč by měli majitelé malých či středních podniků investovat svůj čas, energii a mnohdy i peníze do něčeho tak nekontrolovatelného, jako je Facebook? Proč by měli trávit čas psaním statusů a odpovídáním na kritiku fanoušků? Vážně, proč?

Facebook je největší sociální sítí na světě s 1,6 miliardy uživatelů, a tento počet stále roste. V České republice Facebook používá kolem 4 milionů lidí. Stále vás nenapadá, proč Facebook využít?

Tak ještě jedna nápověda:

25 % uživatelů Facebooku kontroluje svůj status pětkrát denně a častěji. Kromě statusů a fotek svých přátel tak s vysokou pravděpodobností uvidí třeba právě vaši aktualizaci nebo reklamu…

47 % Američanů říká, že Facebook ovlivnil jejich nákupní chování více než kterákoliv jiná sociální síť. V České republice toto číslo zřejmě nebude natolik dramatické, ale s naší láskou a snadným přejímáním všeho západního – kdo ví? Facebook je každopádně mocným čarodějem, když přijde na přesvědčování lidí o nákupu nové vychytávky.

82 % lidí říká, že společnosti důvěřují více, když je její vedení aktivní na Facebooku. Hledáte, jak se zaregistrovat?

Pro více přesvědčivých argumentů shlédněte infografiku níže. Už víte, proč by váš podnik neměl na Facebooku chybět?

Proč by podniky neměly chybět na Facebooku?

Podniky by na Facebooku neměly rozhodně chybět – ukazuje se, že Facebook zásadně ovlivňuje úspěšnost byznysu a značky u lidí.

Zdroj: http://wearesocialmedia.gr/why-every-business-should-use-facebook/

Publikováno: Středa, 30 Říjen, 2013 autorem Facemag.cz