Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Inzerce: Povinné ručení nemusí být drahé, stačí ho uzavřít u správné pojišťovny

Ať už platíte povinné ručení za váš vůz jednou ročně, čtvrtletně nebo měsíčně, pravděpodobně se stejně jako spousta jiných řidičů domníváte, že platíte zbytečně velkou částku. Bohužel většina z nich s tím nic nedělá a stále dokola svou pojistku platí. Přitom najít a uzavřít povinné ručení může být mnohem snazší, než se na první pohled zdá. Stačí si pouze porovnat ceny jednotlivých pojišťoven. Pokud však máte obavy z toho, že byste museli navštěvovat pobočky či na internetu porovnávat jejich ceníky, rozhodně vás vyvedeme z omylu. Jejich ceny lze porovnat mnohem snadněji.

Vše je totiž založeno na jednoduchosti, a tak této možnosti využívá stále více těch, kteří chtějí mít povinné ručení za nejnižší cenu na trhu. Ta možnost se nazývá povinné ručení porovnání a tato služba byla založena hlavně proto, aby mnohým majitelům vozů dokázala vše maximálně usnadnit. Stačí tak zadat údaje o vašem vozidle a během několika vteřin se zobrazí nejenom seznam pojišťoven, ale tato kalkulačka spočítá i přesnou cenu, kolik by pojistka stála na váš vůz. Pokud budete s cenou spokojeni, můžete pojištění ihned přes internet uzavřít.

Toto porovnání je vhodné jak v případech, kdy již pojistku máte, tak i pokud plánujete koupi nového vozu. Ten si můžete z bazaru přivést domů, sednout k počítači a najít si službu povinné ručení kalkulačka. Jakmile zvolíte požadovanou pojišťovnu, uzavřete danou pojistku a můžete se svým autem bez obav kamkoliv vyrazit. Díky celkové jednoduchosti to bez problémů zvládne i méně zkušený uživatel počítačů, takže se nemusíte ničeho bát ani v tomto ohledu. Sami se tak přesvědčte, že vaše pojištění může být až o několik tisíc korun ročně levnější. A přitom pro to nemusíte udělat skoro nic, jenom zvolit správnou pojišťovnu. Poté stačí jenom přemýšlet, jak ušetřené peníze využijete.

Publikováno: Úterý, 17 Září, 2013 autorem Facemag.cz