Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Potřebujete půjčit automobil? Jde to rychle a i s přistavením vozu až k vám

Nemáte vlastní auto, protože ho ve většině případů nevyužijete, ale teď by se vám hodilo? Nebo jste začínající firma a nemáte vlastní vozový park? Chcete mít automobil jen ve chvíli, kdy ho potřebujete, s minimem starostí a provozních nákladů a investic? Nebo jste návštěvníkem Prahy a potřebujete automobil k dispozici pouze po dobu vašeho pobytu v Praze, nebo v České republice? Pak je pro vás ideální možnost využití služeb renomované autopůjčovny. Pokud takovou autopůjčovnu v Praze hledáte, pak zkuste využít široké nabídky služeb, které poskytuje Autopůjčovna Praha.

Bohatá nabídka služeb

Autopůjčovna Praha 6 nabízí komplexní služby pro své zákazníky. Počínaje standardní službou, jako je možnost krátkodobého zapůjčení automobilu, mimochodem s výhodou, že nejste omezeni limitem kilometrů, tak i dalšími nabízenými službami. V nabídce je tak zákazníkům k dispozici možnost dlouhodobého pronájmu vozidel, nebo varianta využití formy tzv. operativního leasingu. K dispozici jsou vozidla různých velikostí, tak, aby splnila potencionální potřeby zákazníků. Vždy jde o vozidla do stáří tří let. K zapůjčeným vozidlům zajišťuje Půjčovna aut Praha kompletní servis. V zázemí firmy je i vlastní pneuservis a služba ručního mytí vozidel.

Auto až na místo určení

Potřebujete mít zapůjčené vozidlo přistavené v konkrétní den a hodinu na smluveném místě? Nebo naopak možnost, že si zapůjčené vozidlo opět firma vyzvedne na konkrétním místě? V případě služeb autopůjčovny Praha to není žádný problém. Přistavení i následné vyzvednutí bude zajištěno.

Komplexní pojištění

Pokud používáte vozidlo Autopůjčovny Praha, máte automaticky veškerá vozidla komplexně pojištěná. S platností nejen na území ČR, ale i v rámci celé EU. V případě nenadálé poruchy je vám pak k dispozici přistavení náhradního vozidla a zajištění potřebných asistenčních služeb.

Výhody pro zákazníky

Z dalších služeb, které Autopůjčovna Praha svým zákazníkům nabízí lze, krom uvedeného, ještě zmínit například:

  • variabilní ceník na dlouhodobé pronájmy,
  • speciální slevové programy,
  • slevy pro stálé zákazníky a firmy,
  • klientské karty,
  • široký výběr příslušenství,
  • veškerý servis spojený s provozem vozidla,
  • vlastní pneuservis a ruční mytí vozidel,
  • veškeré nabízené služby se zárukou garantované kvality.

Přehled o nabízených akcích

O aktuálně nabízených akcích a věrnostních programech jsou zákazníci průběžně informováni na internetových stránkách www.pelant.cz. K tomu navíc, v případě registrace, je automaticky zákazníkům poskytována sleva na služby, které Autopůjčovna Praha nabízí. Další výhody lze následně získat, stejně tak být aktuálně informován o všem, co je zákazníkům nabízeno, na facebookovém profilu Autopůjčovny Praha. Proto se zákazníkům vyplatí nabídku na internetu pravidelně sledovat.

Poděkováním za využití služeb, které Autopůjčovna Praha nabízí, může být například slevový kupón v hodnotě až 1.000 Kč. Už víte, kde tedy najdete kvalitní a zaručeně atraktivní automobil k pronájmu nebo zapůjčení?

Publikováno: Úterý, 1 Duben, 2014 autorem Facemag.cz