Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Porovnání Zaplo.cz a Planet půjčky

Přemýšlíte o sjednání půjčky a rádi byste nalezli řešení, které bude pro vás co nejvýhodnější a nejrychlejší? Každý se samozřejmě dnes brání zbytečnému papírování a protahování uzavírání úvěrů.

Nejlepší je, když je možné uzavřít úvěr hned v teple pokoje či kanceláře bez nutnosti sjednávat si osobní schůzky a minimálně jednou nebo dokonce vícekrát docházet kvůli smlouvě na pobočku společnosti.  Také se nikomu nechce absolvovat zdlouhavé kolečko schvalování úvěru spojené s nutností dokládat celou řadu potvrzení. Ideální je když se všechno odehraje rychle, hned a za optimálních a transparentních podmínek.

Mezi klienty neděláme rozdíly

Rychlá půjčka ihned  nabízí ty nejlepší podmínky v oblasti rychlosti uzavírání půjček. Pokud chcete půjčku, stačí pouze vyplnit základní osobní údaje a odeslat je.  Okamžitě po odeslání se dozvíte, zda vám byla půjčka schválena. Vzápětí vás bude kontaktovat telefonicky operátor ohledně dalšího průběhu transakce. Na rozdíl od Zaplo.cz zde nemusíte nahrávat kopii občanského průkazu nebo ji posílat mailem.  Navíc u Zapla také závisí maximální možný limit půjčených peněz na tom, kolik máte předchozích splacených půjček. U nás nic takového není. Přistupujeme rovným způsobem i ke klientům, kteří u nás dosud žádnou půjčku neměli. Mají stejnou šanci dosáhnout na potřebný limit půjčky jako klienti, kteří se k nám už poněkolikáté vracejí. Neděláme mezi klienty žádné rozdíly a zakládáme si na tom.

Nepotřebujeme ani korunu předem

Naše nebankovní půjčka online nabízí prostřednictvím internetu skutečně velice rychlé a komfortní zpracování žádosti. Nemusíte se starat o to, jak a kde naskenovat svůj občanský průkaz. Vždyť nejste grafické studio, které má běžně k dispozici skener. Většina běžných uživatelů má doma maximálně tiskárnu k počítači. Hledání možnosti, jak a kde občanku naskenovat, proto uzavření úvěru protahuje a komplikuje. My od vás nic takového nechceme. Dalším zdržovacím krokem u Zapla je nutnost posílat verifikační platbu ve výši 1 Kč z vašeho bankovního účtu.  Bankovní převody mohou transakci také hodně protáhnout. I když dnes jsou už převody rychlejší než kdysi, stále trvají určitou dobu a není možné je žádným způsobem obejít.

Takže pokud chcete maximální rychlost, je lepší, když se bez těchto záležitostí obejdete.  Zaplo slibuje, že peníze dostanete do 15 minut od chvíle, kdy na jejich účet dorazila vaše verifikační platba. U nás odeslání peněz nic nekomplikuje, proto je můžete už do 10 minut, ale už od schválení žádosti. Jde tedy o mnohem rychlejší operaci. U Zapla musíte připočítat ještě čas na verifikační platbu. Porovnáním tedy dospíváme k názoru, že Planet půjčka je výhodnější, protože proces schvalování je rychlejší a bez zbytečného úřadování.

Publikováno: Úterý, 1 Září, 2015 autorem Facemag.cz