Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Pořiďte si vlastní vizitku během pár minut

Vizitky byly a jsou běžným standardem v případě, že jste reprezentant nějaké firmy, služby nebo instituce. Je to tedy snadný způsob, jak prezentovat sebe, po stránce profesní, vůči obchodnímu partnerovi nebo zákazníkovi. V poslední době se ale stává běžným způsobem, dávat ve formě vizitky své kontaktní informace i v rámci soukromého života. Velice snadno tak dáte oslovené osobě na sebe kontakt na nějaké soukromé párty, v restauraci, v rámci posezení s přáteli v klubu, baru nebo na diskotéce.

Vizitky snadno a rychle

Vizitky si dnes můžete nechat vytisknout rychle, kvalitně, za pár korun a i v malém množství. Prostě jen využijete internet a nabídku Tisk vizitek. Zde máte možnost kompletně si navrhnout vizitky online. Z pohodlí domova, z vašeho počítače a především v řádu minut, si dokážete vytvořit vaši vlastní vizitku přesně tak, jak bude nejvíc vyhovovat vám. Vzhled vaší vizitky si můžete do detailu zpracovat sami. K dispozici jsou ale i vzory vizitek v řádu stovek možností a variant. Aktuálně galerie obsahuje zhruba 200 předpřipravených vzorů. A vám stačí jen doplnit údaje, které na vaší vizitce chcete použít a sdělovat a na pár kliknutí jednoduchým průvodcem vaší vizitku objednat. A pak už jen tisk vizitek podle vašich představ a zanedlouho, dle vybraného druhu doručení, i jejich dodání k vám.

Řada výhod

A proč by výrova vizitek podle vašich představ měla být nejvhodnější prostřednictvím portálu www.tisknisi.cz? Především je to snadná cesta k vaší vlastní vizitce. Věděli jste například, že si vaši vizitku můžete nechat vytvořit na základě vašeho profilu na síti Facebook? Získáte vizitku ve stejném vzhledu, jako má vaše osobní stránka na této sociální síti. Včetně případných kontaktních údajů, pokud je budete chtít na vizitce uvádět. A nejen jednoduchost vytvoření vlastní vizitky je důvodem pro využití této nabídky. Výsledné vizitky jsou kvalitní a ve výsledku pořizovacích nákladů jde o levné vizitky, které jsou originální a oboustranné. Tisk probíhá plnobarevně na křídový papír s gramáží 350 g, což je výhoda v porovnání s většinou konkurentů, kteří pro tisk vizitek používají papír gramáže 200 – 300 g. A cenově jde o vizitky oboustranné, přitom za konkurenční ceny vizitek jednostranných.

Doprava zdarma a sleva na vizitkář

K objednaným vizitkám tak coby zákazníci obdržíte i například řadu slev a zvýhodnění. Například při objednávce více jak 100 vizitek obdržíte 20 ks zdarma, nad 900 Kč je zdarma dopravné a v případě, že k objednávce vizitek si z nabízeného sortimentu vyberete i například vizitkář, pak automaticky získáváte na tento vizitkář slevu 35%.

Veškeré bližší informace o sortimentu a výhodách naleznete na stránkách e-shopu.

Kromě jiného naleznete na stránkách www.tisknisi.cz i nabídku dalších produktů, které jsou tištěné prostřednictvím a možnostmi technologie ofsetového tisku. Tak na co ještě čekáte? Toužíte-li po vlastní vizitce, máte nyní jedinečnou příležitost.

Publikováno: Neděle, 6 Duben, 2014 autorem Facemag.cz