Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Pomožte nahlašovat hyenismus na Facebooku


Dnes jsem byl upozorněn na další podvodnou skupinu na Facebooku. Opět se týká neštěstí na Haiti. Hyenismus některých lidí zřejmě nezná meze a tak i nadále využívají lidské solidarity k vlastnímu prospěchu.

Jedná se o skupinu Přidejte se kvůli pomoci občanům HAITY. Přidejte! 1 ČLEN = 1l ČÍSTÉ VODY.

Mimochodem autor skupiny kromě slušnosti nepobral ani moc inteligence, vzhledem k tomu, že neví, jak se píše Haiti. Teoreticky by to mohlo ukazovat na známého a usvědčeného spamera Radovana Kalužu, který má na svědomí zřejmě spoustu podvodných skupin.

Pokud si najdete čas, snažte se prosím tyto podvodné stránky a skupiny nahlašovat pomocí funkce nahlásit vlevo dole u každé stránky/skupiny. Sdílejte i tento článek, protože jedno nahlášení nic nezmůže a nikdo se jím zabývat nebude. V boji proti neustálému hyenismu nám pomůže pouze informovanost lidí. Jakékoliv podmiňování čehokoliv rozesíláním pozvánek přátelům je nesmysl! Autor ani nemá jak zjistit, že jste to udělali.

Publikováno: Sobota, 23 Leden, 2010 autorem Facemag.cz
Komentáře
  • ano je to hyenismus…ale spíš si myslim, že autorům jde o symbolické poslání vody…symbolickou pomoc…pokud si někdo opravdu myslí, že někdo pošle vodu na Haiti na základě přidaných členů do skupiny, tak ten dotyčnej asi nepobral moc inteligence. Jsou to podobné blbosti jako byly skupiny, které slibovaly, že budete vědět kdo si prohlížel váš profil; že bdete moct zdarma stahovat filmy přímo z FB…apod. Všechno jsou podvodné skupiny, neboť se jen snaží o nejvíce lisí ve skupině a každýmu člověku dojde, že nějaká aplikace se spustí tím, že pozvete všechny své přátelé do té skupiny. Jsou to blbosti, ale lidé se do nich přidávají kůli tomu co vyznačují. Stejně jakoby chtěli zjistit kdo si prohlíží jejich profil (ač vědí, že to musí nakonfigurovat správce celého FB) tak takle chtějí pomct Haiti touto pomocí….ač vědí, že se žádná voda nepošle. Můj názor

  • kate: áno, fanúšikovia/členovia sú v tom viac-menej nevinne, avšak tým, že sa tam pridajú v konečnom dôsledku napomáhajú tomu bezcharakternému človekovi, ktorý tú skupinu vytvoril zarábať peniaze. Čiže tu nejde ani tak o tých členov ako o idiota zakladateľa. A chceme pomáhať bezcharakternému idiotovi, ktorý zarába na cudzom nešťastí? Nie. Preto je tu tento článok.

  • Snažím se zpracovávat seznam fake skupin a stránek tady : http://www.facebook.com/note.php?note_id=421074720704 ale chtělo by to víc lidí, ať se to trošku rozšíří.

   Prostě nepochopim, že se do toho pořád lidi přidávaj…to už vrcholí s demencí…

  • Mám dotaz: jak skryju ve skupině (kterou jsem založila), své jméno – jako zakladatle?

  • Chtel bych admina techto stranek a vsechny jejich ctenare upozornit na dalsi podvodnou skupinu.
   http://www.facebook.com/pages/DEJ-SI-NA-PROFIL-POCITADLO-KOLIK-LIDI-JIZ-VIDELO-TVUJ-PROFIL/249364117394?ref=nf
   tentokrat je jeji popis jeste agresivnejsi nez ve vetsine predchozich. Primo narizuje rozeslani minimalne 20 pozvanek.

  • Paya: díky, autora této skupiny znám a už jsem se mu snažil „domlouvat“. Věřím, že skupina nebude mít dlouhého trvání.

  • Paya: Tak nakonec autor této skupiny přišel definitivně o svůj Facebook účet.

  • Tak tu mame dalsi podobnou stranku:
   http://www.facebook.com/pages/FotoCheck-Zjisti-kdo-prohlizi-tvy-fotky-pocitadlo-shlednuti-FUNGUJE/273292259397?ref=nf
   nejsem si jisty, jestli uz ji tu nekdo nezminoval, ale radsi, kdyz ji nahlasi vic lidi, nez nikdo, ze?

  • Dobrý den, chtěl bych vás upozornit na fake skupinu http://www.facebook.com/group.php?gid=253308446098 . Obsah si dohledáte jistě sami.

   S pozdravem Dodo.

  • WE dont seriously know what youre referring to right here. this particular cant end up being the only real method to take into account this will the idea? It seems like you recognize considerably in regards to the issue, do you know why not check out the idea far more? Allow it to be a lot more accessible for you to everybody altogether different who may not accept anyone? Youd receive a lot more persons behellond the following when you simply just ceased producing standard claims.