Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Podnikatelské půjčky

Začínáte podnikat a schází vám finanční prostředky na rozjezd? Podnikáte již delší dobu, ale neuspěli jste s žádostí o bankovní podnikatelský úvěr? Pak by vás mohla zajímat aktuální nabídka podnikatelských půjček od známé nebankovní společnosti PROFI CREDIT. Pro koho jsou úvěry určeny a za jakých podmínek je lze získat?

Půjčka pro začínající podnikatele

Začátky podnikání jsou těžké a banky nejsou k novopečeným byznysmanům kdovíjak shovívavé. PROFI CREDIT nabízí nebankovní půjčky pro začínající podnikatele ve výši až 200 000 Kč na cokoliv. Předností této půjčky je rychlé vyřízení s minimální administrativní zátěží a přeposlání peněz do 24 hodin od schválení. V případě řádného splácení PROFI CREDIT vrací až 27 000 Kč zpět formou bonusu. Podnikatelský záměr a zisk nejsou podstatné, zájemce se musí prokázat několika nezbytnými doklady.

entrepreneur-593358_640

Nebankovní podnikatelská půjčka

PROFI CREDIT samozřejmě nabízí úvěry také zájemcům s prokazatelnou podnikatelskou historií. Rozhodující je věk, požadovaná výše úvěru a doba, po kterou žadatel figuruje jako podnikatel. Splatnost podnikatelské půjčky ve výši až 200 000 Kč se pohybuje od 12 do 60 měsíců a stejně jako v případě půjčky pro začínající podnikatele k vyřízení stačí jen několik dokladů.

office-620817_640

Podnikatelé si mohou půjčku nastavit podle potřeby nebo si vybrat ze tří přednastavených balíčků. Vyřízení probíhá ve třech krocích – vyplnění online žádosti, telefonické ověření vyplněných údajů a následné schválení.

Solidní nebankovní společnost vám může půjčit až 200 000 Kč k pokrytí nezbytných nákladů na podnikání. Někde dostanete i víc, ale je potřeba se přitom dívat na výši úroků a RPSN, jež mohou dosahovat astronomických čísel.

entrepreneur-593371_640

Nebankovní úvěry pro podnikatele dostanete snadno s doložením několika málo dokladů. Většinou se jedná pouze o občanský průkaz, potvrzení o podnikání a daňové přiznání. Některé společnosti nabízí za řádné splácení různé výhody, jako jsou vrácení určité sumy peněz jako bonus a věrnostní program pro osvědčené klienty. Možná se vám do začátku podnikání bude spíše hodit osobní půjčka do 166 000 Kč od společnosti PROFI CREDIT, u té totiž nemusíte dokládat, že minimálně půl roku již podnikáte. Pro začínající podnikatele skvělá volba!

Foto: Pixabay – StartupStockPohotos, FirmBee
Publikováno: Sobota, 21 Leden, 2017 autorem Facemag.cz