Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Penzion Derivia: komfortní ubytování v Brně a nadstandardní servis

Plánujete cestu do Brna a přemýšlíte, kde složíte hlavu přes noc? Pokud nechcete utrácet spoustu peněz za drahé hotely, ale i přesto hledáte komfortní ubytování v Brně, pak můžete vyzkoušet penzion Derivia, který uspokojí i velmi náročné klienty.

Příjemný penzion v Brně

Penzion Derivia nabízí svým klientům příjemné a útulné prostory, nadstandardní vybavení penzionu a velmi ochotný personál. Na výběr máte dvou- a třílůžkové pokoje, které vás překvapí svým komfortem. Penzion Brno splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků a zároveň poskytne domácí pohodu.

Ubytování Brno bez bloudění

Pokud se v Brně nevyznáte, nebo nemáte možnost přijet vlastním vozem, zajistí vám penzion Derivia dopravu prostřednictvím svých vlastních zkušených řidičů. Stačí se domluvit na recepci penzionu a můžete se spolehnout, že penzion v Brně naleznete bez sebemenšího bloudění.

Masáže i plachetnice

Ubytování Brno se vám může stát i nezapomenutelným zážitkem. Penzion Derivia totiž nabízí kromě standardních služeb také relaxační masáže, při kterých se můžete uvolnit po náročném dni. Máte-li rádi dobrodružství na vodě, pak vám penzion v Brně nabízí k dispozici pronájem plachetnice Hunter, která kotví na Brněnské přehradě. Záleží jen na vás, zda budete chtít k dispozici kapitána či nikoliv.

Výlety po jižní Moravě

Ubytování v Brně si můžete zpříjemnit také nejrůznějšími výlety po okolí či návštěvou vinných sklepů a ochutnávkou vína. Penzion Derivia vám zajistí výlet dle vašeho přání a vy si tak můžete zpříjemnit návštěvu Brna zážitky z dalších zajímavých míst.

Penzion Derivia vám nabízí komplexní služby ubytování v Brně, včetně nejrůznějších zážitků. Rezervaci pobytu můžete provést online přímo na stránkách penzionu. Ať už strávíte v penzionu jen jednu noc, nebo třeba celý týden, čeká vás příjemný zážitek plný nadstandardních služeb.

Publikováno: Pondělí, 10 Březen, 2014 autorem Facemag.cz