Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Originální, ručně vyráběný prstýnek jako důkaz lásky

Kruh, který nemá začátek ani konec, symbolizuje nekonečno. A proto je prstýnek symbolem nekonečné lásky. Ať už hledáte zásnubní prstýnky, nebo již plánujete svatbu a potřebujete snubní prsteny, pak jistě kladete důraz na neotřelý design a vysokou kvalitu. Naštěstí je dnes opravdu z čeho vybírat.

Zásnubní prsteny pro jedinečnou událost

Plánujete-li překvapit vaši drahou polovičku s žádostí o ruku, pak určitě toužíte po takovém prstýnku, který bude nejen krásný, ale jedinečný jako ona sama. Zásnubní prsteny velmi širokého sortimentu, ruční výroby a vlastních designů vám přináší pražský zlatnický ateliér JL šperk. I když zásnubní prstýnky oplývají určitou noblesou a luxusem, jsou zároveň designovány tak, aby byly určeny i pro běžné nošení a žena si jej mohla užívat v každé chvíli i naprosto všedního dne. Zároveň se můžete zapojit do návrhářského procesu a nechat si pro svou budoucí paní vyrobit opravdu originální šperk, který nebude mít žádná jiná.

Snubní prstýnky pro váš velký den

Ke stvrzení vašeho manželského slibu se neobejdete bez snubních prstýnků. Ať už se vám líbí snubní prstýnky klasické, nebo byste raději naprostý originál, vše je možné. Snubní prsteny nejrůznějšího provedení a geometricky konstrukčních tvarů můžete vybírat v provedení z bílého, žlutého, červeného nebo kombinovaného zlata. Toužíte-li po jiném kovu, vyrobí vám zlatnický ateliér JL šperk prsteny například ze stříbra či platiny.

Záře diamantů

Ať už snubní nebo zásnubní prstýnky si můžete nechat osázet diamanty briliantového brusu, které pocházejí od prověřeného českého prodejce diamantů. Samozřejmostí je i výběr jiných drahých kamenů nebo zirkonů.

Další služby zlatnictví JL šperk

V nabídce zlatnictví JL šperk naleznete nejen zásnubní a snubní prsteny ruční výroby a vlastního designu, ale nechat vyrobit si můžete i zlaté či stříbrné šperky, nebo repliky starožitných šperků. A k nabídce samozřejmě patří i veškeré zlatnické úpravy a opravy šperků.

Toužíte-li po vysoce kvalitním prstenu originálního designu, pak rozhodně vybírejte z nabídky ručně vyráběných prstýnků zlatnictví JL šperk.

Publikováno: Středa, 12 Březen, 2014 autorem Facemag.cz