Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

O čem se na Facebooku mluví

Statistický portál Statista.com zveřejnil tabulku značek, o kterých se na Facebooku tzv. „nejvíce mluví“. Jaké značky jsou v tomto směru naprostou jedničkou a kolik lidí o značce mluví?

Možná vás ani nepřekvapí, že se na prvním místě umístila Coca-Cola. Populární americký nápoj vyniká propracovanou reklamní kampaní, vedenou na televizních obrazovkách i sociálních sítích, jako je právě Facebook. Staví se do role produktu, určeného mladé generaci a spojeného se zábavou, pohodou i rodinným životem – a právě na Facebooku, kde mladá generace převládá, nachází Coca-Cola své vděčné publikum.

Na druhém místě žebříčku se umístil kosmetický gigant Avon, na třetím největší americký řetězec obchodních domů Walmart a na čtvrtém místě tvůrce animovaných filmů Disney. Jediná Coca-Cola ovšem přesáhla v počtu „Lidí, kteří o tom mluví“ – tedy lidí, kteří značku tagovali ve svém příspěvku – hranici jednoho milionu.

Celý graf zhlédněte zde:

Které značky na Facebooku mají nejvyí hodnoty "Lidé, kteří o tom mluví"? Coca-Cola, Avon a Walmart.

O kterých značkách se na Facebooku nejvíce mluví? Na prvním místě je Coca-Cola, na druhém kosmetika Avon a na třetím řetězec obchodů Walmart.

Zdroj: http://goo.gl/AMTKLa

Publikováno: Pondělí, 26 Srpen, 2013 autorem Facemag.cz