Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Nyní můžete editovat své Ohlédnutí zpět na Facebooku

Facebook oslavil své desáté výročí a dal svým uživatelům malý dárek: osobní video Look Back, neboli ohlédnutí zpět. Brzy se ale objevily námitky uživatelů, že se jim fotky ve videu nelíbí…

Můžete mít tisíc a jeden důvod, proč se vám obrázky a fotky ve vašem vlastním videu Ohlédnutí zpět nelíbí. Možná jsou na nich lidé, se kterými už dávno nejste v kontaktu, nebo se jedná o fotky, jejichž zveřejnění hluboce litujete.

Dobrá zpráva je, že Facebook vytvořil editor, který vám umožní fotky ve videu upravit podle vašeho vkusu. Tenhle editor měl být vložen přímo do videí, ale Facebook jej nestačil připravit včas, takže muselo být Ohlédnutí zpět spuštěno bez něj.

Kde editor najdete? Přímo pod přehrávačem videa kliknete na možnost Upravit film. Pak můžete zaškrtnout nebo naopak zrušit zaškrtnutí u fotek a příspěvků a tím si sami určíte, které prvky ve svém filmu chcete a které ne.

Pokud patříte mezi lidi, kteří stále ještě netuší, co to je Ohlédnutí zpět a jak video získat a sdílet, můžete zatím načerpat potřebné informace ve speciální nápovědě Facebooku.

Publikováno: Sobota, 8 Únor, 2014 autorem Facemag.cz