Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Nová funkce Twitteru: Tweetujte jednoduše přímo na Facebook

Používáte sociální sítě Facebook a Twitter a rádi byste jednoduše přeposílali své tweety na svůj osobní profil na Facebooku? Pak vás jistě potěší nové, jednoduché automatické propojení Twitter účtu s Facebookem. Aktivovat si jej můžete přímo v uživatelském nastavení svého Twitter účtu (dříve jsme k tomuto účelu používali aplikaci na Facebooku).

Propojení s Facebookem? Oficiální funkce od Twitteru

Nová oficiální funkce přímo od Twitteru umožní, aby každý váš tweet byl automaticky přeposlán na váš účet na Facebooku, kde se objeví jako nový status na vaší zdi. Přeposílání tweetů na Facebook se vztahuje jen na klasické tweety. Odpovědi na tweety (@replies) ani zmínky druhých (@mentions) se na vaší Facebookové zdi neobjeví.

Jak nastavit přeposílání tweetů na vaši zeď na Facebooku?

Aby mohl Twitter oba vaše profily na sociálních sítích Facebook a Twitter propojit, musíte nejprve v nastavení svého Twitter účtu (Settings) pod záložkou Profile zadat přístupové údaje ke svému profilu na Facebooku. Jsou-li oba účty navzájem propojeny, budou se vaše originální tweety automaticky objevovat jako statusy na vašem Facebooku.

V nastavení profilu zvolte propojení s Facebookem

Povolte propojení s Facebookem

Zdroj: tyinternety.cz, justit.cz

Publikováno: Úterý, 6 Září, 2011 autorem Facemag.cz