Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Newslettery na Facebooku nikdo nechce, existuje na ně aplikace

Facebook je dnes mocným nástrojem online marketingu, ale některé marketingové strategie jsou už opravdu přehnané. Jednou z těch přehnaných je zveřejňování newsletterů na facebookové stránce. Online letáky aktuálních akcí vždy patřily do emailu a už i tam mnoho lidí otravují.

Většině lidí nevadí jejich přítomnost. Když vám chodí newslettery z obchodů, kde pravidelně nakupujete, rádi se podíváte, co aktuálně nabízí za akce. Nemusí to být jen produkty ve slevě, často jde například o poštovné zdarma, nebo o dárek k objednávce nad určitou hodnotu. Někdy akcí inzerovaných v emailových letácích využijete. Ale často to skončí tak, že je bez přečtení smažete, protože se vám pletou mezi důležitou poštu.

Facebook ne, Chytrá schránka ano

Někteří majitelé eshopů to očividně chápou, a tak se snaží svá reklamní sdělení vecpat tam, kam se chodíte dívat na blbosti = na Facebook. Ale to je rovněž špatně. Na tmavě modrou sociální síť se chodíme dívat na šokující články, fotky přátel z dovolené, drby o tom, kdo s kým chodí a rozešel se a různé vtipné obrázky. Ne na newslettery. A čím dál více lidí v poslední době zastává názor, že newslettery nepatří ani do emailu.

Existuje na ně aplikace Chytrá schránka. V ní se jednou zaregistrujete a zvolíte si, jaké všechny letáky chcete dostávat. Na výběr máte z více než 150, tak se nemusíte bát, že by tam nebyl zrovna váš oblíbený obchod. Vše je pěkně roztříděné do kategorií a v newsletterech lze vyhledávat.

Nemusíte hlídat, který z nich je zrovna aktuální, protože aplikace to dělá za vás. Zobrazuje vždy jen ty akce, které v současnou dobu platí. Dokonce za vás pohlídá to, co právě sháníte. Stačí si nastavit Hlídač, který vás upozorní, když se v newsletteru objeví to, co hledáte.

chytra_schranka

Výhody Chytré schránky

  • je zdarma
  • díky ní budete mít pořádek v soukromém emailu
  • lze si do ní přeposílat reklamní letáky ze soukromého emailu, abyste měli všechny letáky na jednom místě
  • nabízí vyhledávání a třídění
  • všechny nabídky jsou aktuální

Pokud ještě stále servírujete svým zákazníkům online reklamní letáky na Facebooku, zkuste kontaktovat tým Chytré schránky. Určitě nebude problém přidat i váš emailový leták.

Publikováno: Čtvrtek, 6 Srpen, 2015 autorem Facemag.cz