Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Nemáte tisíce na reklamy? Pomůže Vám „Prověřená společnost“

Průzkumy ukazují, že zákazníci i obchodní partneři hledají kontakty až z osmdesáti procent na internetu. Uspět v tomto konkurenčním prostředí pomáhá, už i českým podnikatelům, projekt „Prověřená společnost“.

Společnost Centrum výzkumu názoru klientů přivedla do České republiky projekt „Prověřená společnost, který úspěšně funguje v dalších sedmi zemích Evropy. Projekt je určen pro společnosti a podnikatele, kteří si zakládají na dobrém vztahu s klienty a poctivosti v podnikání. „Projektu se nemohou účastnit všichni. Je určen pouze těm firmám a živnostníkům, na které na internetu neexistují žádné negativní recenze.“ zdůraznil Tomasz Kwiek z Centra výzkumu názoru klientů.

Průzkum internetu je prováděn díky speciálnímu softweru, který dokáže prozkoumat všechna zákoutí virtuálního světa, oficiální stránky, blogy, diskuze nebo i sociální sítě a díky přesně voleným frázím vyhledat případné negativní zmínky o prověřované společnosti. „Firma, která tímto průzkumem projde, se může zúčastnit projektu Prověřená společnost. Její vizitka je zveřejněna na stránkách www.proverenaspolecnost.cz, kde si potencionální klienti mohou ověřit, že spolupracují s důvěryhodnou firmou. Zároveň poctiví podnikatelé obdrží certifikát prověřené společnosti a reklamní samolepky.“ doplnil Kwiek.

logo-proverena-spolecnost_1

Projekt je určen především pro společnosti, které nechtějí zbytečně vyhazovat tisíce za reklamy, ale chtějí, aby lidé, kteří hledají na internetu, věděli, že jsou důvěryhodní, poctiví a spolupráce s nimi je bezproblémová. „Firmy s certifikátem „Prověřená společnost“ se odlišují od konkurence. Pomáháme jim budovat pozitivní image. To vítají hlavně dnešní podnikatelé, kteří nemohou vynaložit tak vysoké rozpočty na reklamu jako velké korporace.“ uvedl Tomász Kwiek a dodal, že získání certifikátu prověřené společnosti je navíc spojeno s minimálními náklady. „Prvotní průzkumprovádíme sami. Osloveny jsou až firmy, které splní všechny podmínky. Jejich celkové náklady spojené s certifikátem pak nepřesáhnou tisíc korun. Žádné další platby s tímto projektem spojeny nejsou,“ ujistil.

Všichni, kteří hledají poctivé podnikatele, nebo se chtějí sami zapojit do projektu, naleznou podrobnosti na stránkách www.proverenaspolecnost.cz nebo www.cvnk.cz

Publikováno: Středa, 13 Duben, 2016 autorem Facemag.cz