Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Naučte se jazyky v cizině

V dnešní době se bez znalosti cizího jazyka obejde jen málokdo. Ať už jste dostali základy ve škole, navštěvovali jste jazykový kurz, nebo jste samouk, nic vám nedá takové znalosti, jako když budete jazykem komunikovat v zemi, kde je úředním jazykem. Chcete-li zdokonalit vaše jazykové znalosti na co nejlepší úroveň, pak jsou pro vás ideálním řešením jazykové kurzy v zahraničí.

Pobyt v cizině zaručí vaše zdokonalení

Ať už studujete angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, ruštinu nebo jakýkoliv jiný jazyk, můžete své znalosti zdokonalit díky životu v cizině, kde vás bude vyučovat rodilý mluvčí s pedagogickým vzděláním a dlouholetou praxí. Kromě návštěvy školy zde budete nuceni v daném jazyku dennodenně komunikovat, tudíž se vaše znalosti a komunikační dovednosti budou zdokonalovat enormní rychlostí.

Jazykové pobyty ve více jak 40 zemích

Hledáte-li takový jazykový kurz, kde získáte opravdu tu nejlepší jazykovou průpravu, můžete si vybrat z bohaté nabídky cestovní kanceláře Intact, která působí na našem trhu více jak 20 let a specializuje se na studium jazyků v zahraničí. Jazykové kurzy v zahraničí pro vás zabezpečuje ve více jak 40 zemích po celém světě a na výběr máte ze 13 jazyků. Na své si tu přijde opravdu každý.

Bezplatné poradenství

Váš jazykový kurz si můžete sestavit přímo na míru na webových stránkách společnosti Intact. Pokud si však nejste jisti vhodným výběrem, délkou a rozsahem kurzu, výběrem vhodného místa a dalšími nezbytnostmi, pak můžete využít bezplatného poradenství společnosti. Společnost Intact pro vás v případě vašeho zájmu zajistí také letenky a víza a pokud se zařadíte ke stálým zákazníkům, čekají vás příjemné slevy.

Chcete-li získat větší sebedůvěru při používání cizích jazyků, zlepšit si vaši komunikaci i poslech, obohatit si slovní zásobu a být sebejistější ve vyjadřování, pak jsou pro vás jazykové kurzy v zahraničí tím pravým řešením.

Publikováno: Neděle, 18 Květen, 2014 autorem Facemag.cz