Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Naplánujte si vaše osobní schůzky online

Žijeme ve zrychlené době. Pořád něco řešíme, cestujeme, pracujeme, zařizujeme, stornujeme. A veškeré naše úsilí si vyžaduje náš čas. Více či méně, záleží na možnostech a okolnostech. Tak je celkem logické, že v takovém případě se uchylujeme k různým kalendářům, upozorňovačům, zkrátka a dobře – o organizaci času necháváme rozhodovat něco nebo někoho jiného. Prostě proto, že pod přívalem všech informací, povinností a starostí, se zvyšuje riziko, že ne všechno, co máme v plánu, nebo musíme zařídit, si budeme spolehlivě pamatovat.

Kancelářské softwary fungují

Pokud jde o podnikatele nebo firmy, tam se využívá v širším měřítku kalendář, který je ve většině případů, součástí kancelářského softwarového systému. A hojně je kalendář ve spojení s poštovním a kancelářským serverem, prostřednictvím kterého je jak kalendář, tak i případné pozvánky na nějaká jednání, nebo upozorňování na události, synchronizováno. Může to být pouze mezi počítači a kalendáři ostatních pozvaných účastníků schůzky, v poslední době, s možnostmi různých mobilních technologií, se synchronizují tato data i s mobilními smartphony a tablety. V takovém případě pak člověku nic neunikne i ve chvíli, kdy je mimo kancelář, na cestách a podobně.

Užijte si online plánování i v soukromí

A nelíbila by se vám tak možnost, že by obdobné chytré řešení fungovalo i v rámci vašeho soukromí? Že by za vás někdo plánoval i nepracovní záležitosti? Že nemáte žádný server nebo doma nevyužíváte synchronizaci kalendáře? Nevadí. Existuje totiž elegantní řešení, které vám nabídne podobný servis. Bez složitého nastavování, přemýšlení… prostě proto, abyste mohli svůj nepracovní čas využít na něco jiného. Pro plánování soukromých akcí a aktivit máte totiž k dispozici internetovou službu Xeevio.cz

Plánování schůzek zcela online

Xeevio.cz svým uživatelům nabízí sofistikovaný způsob plánování. Můžete tak tuto službu využít jako plánovač srazů, různých schůzek, prostřednictvím Xeevio.cz tak naplánujete například třídní sraz, nebo setkání kolegů či přátel. Pro online plánování srazů je využíván princip vytvoření nějaké společné události, jako účastníky doplníte pozvané, prostřednictvím jejich emailových adres, a o zbytek se stará systém. Adresátům je odeslána pozvánka na vámi organizovanou akci a adresáti jednoduchým hlasováním formou voleb ANO / NE odsouhlasí, či odmítnou, svoji účast. V rámci organizování schůzky nebo srazu totiž doplníte i navrhované termíny a podle zpětné odezvy od adresátů, kteří se vyjadřují právě i k možnostem navržených termínů, systém specifikuje nejvhodnější termín pro schůzku. A vy zpětně víte, kdo se zúčastní, nebo který jiný termín by byl ten nejvhodnější.

Pokud vás tedy možnosti plánování aktivit prostřednictvím služby Xeevio.cz zaujala, více o fungování zjistíte na jejich webu. A na závěr to nejdůležitější: využití služby Xeevio.cz je zcela zdarma. Tak proč takové nabídky nevyužít?

Publikováno: Sobota, 12 Duben, 2014 autorem Facemag.cz