Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Nákup spodního prádla přes internet? Na jedničku

Dlouhou dobu jsem si lámala hlavu. Vyzkoušet nákup spodního prádla přes internet či nikoliv? Bylo to rozhodování pomalu shakespearovské, zda být či nebýt. V hlavě mi spolu bojovaly dvě zásadní myšlenky – „Jasně, zkus to, je to levnější a mají lepší výběr, než v obchodě,“ a pak ta druhá „Vykašli se na to, vždyť si to nemůžeš vyzkoušet a nevíš, jestli ti to bude.“

Boj dobojován

Nakonec vyhrála varianta A. Přeci jen, kdo neriskuje, nic nezíská, že? Začala jsem tedy zkoumat dámské spodní prádlo na internetu a zavítala na stránky Espodnipradlo.eu. Mám si vybrat klasické kalhotky, brazilky nebo tanga? A jakou podprsenku? Mateřská podprsenka i sportovní podprsenka šly mimo mne, to push up podprsenka stejně jako vyztužená podprsenka už byly zajímavější. A musím říct, že bohatá nabídka prádla mne opravdu zaujala. Když už jsem byla „v tom,“ zavítala jsem i do kategorie pánské spodní prádlo a prozkoumala nabídku – i zde byly boxerky, trenýrky a slipy opravdu bohatě zastoupeny. Tolik zboží v kamenném obchodě nemají.

Už se rozhodni

Zaujalo mne i noční prádlo a dámská pyžama, košilky vypadaly taky moc hezky, ale nakonec jsem přeci jen zůstala u původního plánu a vybrala soupravičku – podprsenku 991 a kalhotky 997. Objednáno a děj se vůle boží.

První (významné) plus

Co mne mile překvapilo, byla příjemná komunikace s obchodem a průběžné zasílání informací. A hned dalším plusem bylo bleskové odeslání zboží. Tak už jen chvíli a soupravička je doma.

Moment překvapení

Balíček dorazil v pořádku, tak hurá na to. Soupravička vypadá skvěle, snad ještě líp, než na obrázku a je vyrobena z opravdu kvalitního materiálu. Tak teď už jen ten moment překvapení, jak to bude s velikostí. A světe div se – podprsenka i kalhotky sedí skvěle. Takže je rozhodnuto – od teď už nakupuji spodní prádlo jen přes internet – nejen, že ušetřím, ale mám na výběr mnohem více druhů a kombinací. A určitě zapojím i kamarádky – a kamarády samozřejmě taky…

Publikováno: Sobota, 8 Březen, 2014 autorem Facemag.cz