Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Mafia Wars

Společnost Zynga jsme vám již představili v článku o hře FarmVille. Další hrou, kterou má tato firma na svědomí, je hra Mafia Wars. Pojďme se tedy podívat, jak se můžete na facebooku stát mafiánem.

Příběh

Příběh se odehrává zpočátku v New Yorku. Váš strýček Loui se stal obětí nátlaku Velkého Tonyho, který si brousí zuby na jeho rodinný podnik. Situace se stává kritickou, naštěstí jste přišli vy a problém jste vyřešili pomstou. Zastřelili jste Velkého Tonyho a strýčkův podnik koupili.

Teď je na vás, jak se postavíte k obchodu a k nepřátelům.

Vaše úkoly jsou třech druhů: plnit mise, bojovat s ostatními mafiány a vydělávat peníze pomocí ilegálního podnikání a obchodu s nemovitostmi.

Mise

K plnění misí potřebujete dostatek Energie. Na oplátku dostáváte peníze, zkušenosti a nejrůznější předměty.

Mise najdete vždy v kategorii své hodnosti, kterou jste dosáhli. Na začátku hry máte hodnost Street thug. Další se vám postupně otevírají s narůstajícím levelem.

Abyste dosáhli nové hodnosti, musíte splnit 3 úrovně misí v té aktuální. Pokud to zvládnete na 100%, dostanete nějaký speciální předmět do sbírky.

Souboje:

Co se týká soubojů, máte možnost zaútočit, nebo vyhlásit válku některému z vašich přátel, nebo se pokusit zabít někoho z černé listiny, za kterého pak obdržíte vypsanou odměnu.

Jestli souboj vyhrajete, nebo prohrajete, záleží od mnoha faktorů, které vaše postava za dobu hraní nasb írala a také od velikosti vaší mafiánské rodiny, čiliže těch vašich přátel, kteří hrají hru Mafia Wars.

Každý souboj vám navíc dá cenné zkušenosti a někdy i mnohem víc.

Byznys

Začínáte s několika málo nemovitostmi, které vám vydělávají nějaký pravidelný výnos, pokud si ho budete včas vyzvedávat. Vzhledem ke stoupající ceně nemovitostí, tohle číslo stoupá. Další nemovitosti můžete nakupovat a v dalších městech, které si postupně odemknete, také nelegální podniky.

Co se měst, předmětů a nejrůznějších vychytávek týká, najdete v této hře mnohem víc.

Společnost Zynga je známá tím, že ráda pravidelně přidává do svých her novinky. Tím se snaží udržet hraní stále atraktivní, i když hru dohrajete do konce.

Do hry se můžete pustit následujícím odkazem: http://www.facebook.com/apps/application.php?id=10979261223

Publikováno: Pondělí, 9 Listopad, 2009 autorem Facemag.cz
Komentáře
    • HRy od Zyngy mají fakt úroveň , jen mě štve že občas jedou česky občas ne , ale to si časem člověk zvykne a už nad názvem klikaček nepřemýšlí a jede po paměti ( bože doufám že to někdo nepředělá :-D ) .

    • neznám vubec tuhle hru,a mam zajem ji hrad.

    • Wonderful job here. I genuinely enjoyed what you had to say. Keep going because you unquestionably bring a new voice to this topic. Not many people would say what youve said and still make it interesting. Nicely, at least Im interested. Cant wait to see more of this from you.

    • The following review reminds myself in which now could a new ideal possibility to even more one’s school education. POST consider whether or not POST could require courses online. Now there can be found a ton of scholarship chances currently which were as soon as and so incredibly imprecise to obtain just a few in years past.