Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Levný a kvalitní tisk? Pomůže Tonera.cz

Současná komunikace se kvůli elektronickým médiím a internetu obejde bez tištěné podoby textů nebo dokumentů. Potvrzování a verifikaci nahrazuje elektronický podpis, texty můžeme publikovat v libovolných formátech, můžeme je zabezpečovat, můžeme tiskovou podobu vzhledu stránky nahradit výstupem ve formátu pdf, kde je zaručené, že rozložení textu a grafiky na stránce bude vždy dodržené. Ale stále má, a ještě dlouho mít bude, tištěná forma svoje místo i v dnešním světě. Ne každý má možnost totiž využít technické prostředky, kterými by papírový formát nahrazoval. A papír má spoustu příznivců, kteří preferují knihy a dokumenty v klasické, papírové, podobě. Takže knihy, časopisy, dopisy, úřední dokumenty, formuláře… stále jsou a budou. A s nimi i technika tisku.

Nemluvě o fotografiích. Tam je obdobný případ: fotografie z dovolené si můžete prohlédnout na monitoru počítače nebo v chytrém telefonu. Ale pokud budete chtít fotografii někomu věnovat, nebo i vy sami ji budete chtít mít na očích, vytisknete si ji. Nebo si ji vytisknout necháte. Vždyť i profesionální fotolaby nahradily při zhotovování fotografií chemii tiskem.

Vyměňte starou náplň za novou

Tiskneme tedy na papír, nehledíc na trendy elektronické doby. V převážné míře tiskneme na papír, výjimečně na jiný povrch. Ale pro tisk vždy budete potřebovat materiál, který vaše fotografie nebo texty na papír zapíše. A materiál pro tisk čas od času budete muset znovu pořídit, náhradou za spotřebovaný. Je jedno, jaký princip tisku používáte. Náplně a barvy se používáním tiskáren vypotřebovávají. A náplň, kterou zakoupíte současně s novou tiskárnou, nevydrží po celou dobu životnosti tiskárny. Nehledě na to, že první náplně, které bývají přibalené k novým tiskárnám, jsou menšího objemu, než ty plnohodnotné, které budete dokupovat po spotřebování těch prvotních.

Cena vs. kvalita

Je pravda, že pořídit nové cartridge nebo tonery, v závislosti na typu tiskárny, bývá nákladnější investice. Proto, je vždy dobré seznámit se s nabízenými variantami, kterými dosluhující náplň ve vaší tiskárně lze nahradit. A dalším faktorem je, aby to bylo za co nejpříznivější cenu. Ovšem za dodržení kvality výsledného tisku.

Na výběr tak máte pořízení si originální náplně, nebo jejich alternativní náhrady. Těmi bývají opětovně doplněné barvy do tiskových inkoustových náplní, nebo repasované tonery v případě tiskáren laserových.

Kvalita od profesionála

Pokud vám ve vaší tiskárně, ať už doma nebo ve firmě, dochází náplně do tiskárny, je nejvyšší čas vyhledat prodejce, kde zakoupíte náhradní barvy nebo tonery. Kvalitní a za atraktivní cenu. Můžete tak využít služeb internetového prodejce příslušenství a spotřebního materiálu pro tiskárny. My vám doporučujete nabídku renomovaného internetového e-shopu TONERA.CZ.

TONERA s.r.o., která je provozovatelem nejen kamenného obchodu, ale i internetového e-shopu, se může pyšnit svoji dlouholetou zkušeností v oblasti materiálu pro tisky a tiskárny. Firma byla založená v únoru roku 1992. Specializací tohoto prodejce je prodej a renovace tiskových tonerů. Krom nich je nabízen sortiment tiskáren, inkoustových náplní, cartridgí, plnících souprav pro doplňování inkoustů, tonerových prášků a dalších. Stejně tak můžete vybírat barvy v litráži, folie do faxů, pásky, papíry a další spotřební materiál pro tisková zařízení a kopírky. Nabídka je obsáhlá. Náplně můžete vybírat originální, renovované a alternativní tonery, inkousty, pásky do tiskáren. Vše kvalitní a za příznivé ceny.

Takže pokud hledáte spolehlivého dodavatele kvalitních potřeb pro váš tisk, máte zde ideální řešení.

Publikováno: Pondělí, 14 Duben, 2014 autorem Facemag.cz