Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Kvalitní okna a dveře vám ušetří výdaje za energie

Se stále narůstajícími cenami za energie všichni hledáme způsoby, kde by se dalo ušetřit, aby nebyla tak zatížená naše peněženka. Pokud platíte hodně za vytápění, pak byste se měli zamyslet nad tím, jaké kvality jsou vaše okna a dveře a zda netopíte takzvaně pánu Bohu do oken.

Spolehněte se na profesionály

Začněte šetřit a vyměňte vaše stará okna za nová. Stejně tak pokud stavíte nový dům, spolehněte se na kvalitu. Hledáte-li opravdu kvalitní okna a dveře, pak zvolte ty od DAFE-PLASTu. Tato společnost má totiž za sebou 20 let zkušeností s výrobou oken a dveří a díky tisícům spokojených zákazníků se můžete spolehnout na to, že získáte opravdu vysoce kvalitní výrobky.

Plast nebo hliník?

V nabídce společnosti DAFE PLAST naleznete jak plastová, tak hliníková okna a dveře. Plastová okna jsou vyráběna ze špičkového systémového profilu Rehau a vybírat můžete z nejrůznějších provedení a designů, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Jak u rodinných domů, tak u komerčních objektů se stále větší oblibě těší hliníková okna, vyráběná ze špičkového profilu německé firmy Schüco. Velmi oblíbená jsou hliníková okna také pro zimní zahrady. Samotný výběr je tedy jen na vás. Pokud se nemůžete rozhodnout, nechte si poradit od přátelského, kvalifikovaného personálu.

Relaxace v zimní zahradě

Zimní zahrady se těší stále větší oblibě, a proto se na ně soustředí i společnost DAFE PLAST. Ta vyrábí celé konstrukce zimních zahrad a k jejich výrobě používá takové systémy, které řeší tepelné mosty a odvádí kondenzát ze zasklívacího systému do venkovních prostor. Díky tomu se vám nebudou skla rosit a ani utíkat teplo.

Vždycky něco navíc

Kromě bohaté nabídky oken, dveří a zimních zahrad naleznete v nabídce DAFE PLAST i další doplňky, jako jsou okenní profily nebo kování. Navíc obdržíte prodlouženou záruku na zakoupené výrobky a zcela zdarma máte veškeré poradenství a zaměření.

Hledáte-li opravdového profesionála pro vaše okna, dveře nebo zimní zahrady, pak jste ho právě našli.

Publikováno: Čtvrtek, 3 Duben, 2014 autorem Facemag.cz