Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Kuhcoon Ads: Postarejte se o své kampaně z mobilu!

Admini stránek na Facebooku se dočkali vysněného pomocníka. Zatímco správu Facebook stránek přes mobil už dlouho umožňuje Facebook Pages Manager App, pro správu reklamních kampaní taková aplikace neexistovala. Až doteď.

Aplikace Kuhcoon učiní váš počítač zase o něco zbytečnější. Jedná se o první aplikaci pro správu reklamních kampaní na Facebooku. V této chvíli si ji už můžete pořídit v iTunes App Store. A zdarma!

Aplikace Kuhcoon Ads umožňuje spravovat rekamní kampaně na Facebooku za pochodu, přímo z vašeho mobilního telefonu a smartphonu.

Kuhcoon Ads je bezplatná a velmi šikovná aplikace, která vám umožní se postarat o své kampaně na Facebooku za pochodu. Co všechno umí?

S Kuhcoon Ads můžete:

  • Monitorovat své kampaně v reálném čase.
  • Využít vyhledávání, třídění a filtry pro nalezení konkrétní kampaně nebo reklamy.
  • Sledovat výkon a výsledky jednotlivých reklam.
  • Přerušit a spustit kampaň přímo z vašeho mobilu.

Zakladatel a CEO Kuhcoon Andrew Torba ke vzniku aplikace poznamenává:

Jedním z největších problémů spravování reklamních kampaní na Facebooku je to, že se vše musí udělat na Webu. 90 % naší činnosti coby marketérů na sociálních sítích se přitom odehrává přes naše mobilní telefony, a my chtěli vyplnit tuto mobilní mezeru na trhu.

Kuhcoon v současné době budí pozornost po celém světě a není divu – jedná se o velmi chytrý a užitečný nástroj. Nebude se hodit i vám?

Zdroj: Wearesocialmedia.gr

Publikováno: Pátek, 17 Leden, 2014 autorem Facemag.cz