Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Které typy příspěvků na Facebooku nejlépe fungují?

Chcete své fanoušky na Facebooku zaujmout? Hledáte nejlepší způsob, jak je oslovit? Přečtěte si zajímavé výsledky ze statistik SocialBakers.

Analýzou statistik k lepšímu cílení na Facebooku

SocialBakers, úspěšný český startup, analyzuje tisíce facebookových stránek denně a přichází se zajímavými statistikami, které mohou mít užitek i pro vás.

SocialBakers vytvořil seznam TOP 100 facebookových značek, aby zjistil, jaký typ obsahu je na těchto stránkách sdílen a který z nich je nejúspěšnější. Socialbakers vyvinul statistické nástroje, které umožňují analyzovat to, co pracuje pro vás nebo pro vaši konkurenci.

Při analýze TOP 100 stránek na Facebooku se zaměřil na to, jaký obsah je fanouškům stránek vysílán a co ve spojení s dostatečně rychlou reakcí administrátorů skutečně funguje. Počet fanoušků, množství obdržených palců, komentářů, ale hlavně rychlá reakce ze strany administrátorů stránek, jsou hlavními ukazateli kvality péče o vaše fanoušky. Co nového ale ze statistik vyplývá?

Sdílejte obsah více obrazem než slovy a odkazy.

Ze statistik SocialBakers však vyplývá, že mezi uživateli Facebooku nejsou nové aktualizace statusů s odkazy často až tak přitažlivé a populární, jako vkládání fotografií a vytváření obrázkových alb. Užitečný tip pro všechny správce stránek na Facebooku proto zní: nejlepším a nejoblíbenějším obsahem, který vaši fanoušci ocení, jsou podle SocialBakers alba a fotografie. Sdělujte proto obsah se svými fanoušky raději obrazem.

Vaše zkušenosti

Máte zkušenosti s provozováním stránek na Facebooku? Jaké jsou vaše zkušenosti? Co vaši fanoušci na Facebooku oceňují nejvíce?

Zdroj: socialbakers.com

Publikováno: Pátek, 9 Září, 2011 autorem Facemag.cz