Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Konkurujte kamenným obchodům díky zboží 360

Že vůbec nevíte, co si pod pojmem zboží 360 představit? Nehledejte v tom žádnou vědu, i když se jedná o převratnou novinku. Pojmy zboží 360 nebo také fotografie 360 v sobě ukrývají otočné fotografie znázorňované ve formátu 3D, díky kterému si mohou budoucí zákazníci dokonale prohlédnout produkt, aniž by museli navštívit kamenný obchod.

Detailní propracování, dokonalá názornost

Produktová fotografie 360 obsahuje hotspoty, díky kterým označíte nejdůležitější a nejzajímavější místa produktu, přidáte k nim text, fotku, nebo odkaz, který nasměruje zákazníka přímo ke koupi. Kromě toho si zákazníci mohou produkt zvětšit do sebemenších detailů, takže si prohlédnou vše, co je zajímá.

Delší návštěvnost, lepší SEO

Otočná fotografie je důvodem pro zkoumání. Díky tomu stráví zákazník na vašich stránkách podstatně více času, než kdyby si prohlížel produkt na klasických fotografiích. A díky tomu si váš e-shop zlepší pozici ve vyhledávačích. Ty se totiž soustřeďují kromě jiného i na to, kolik času návštěvník na daných stránkách stráví.

Prezentace pro web i Facebook

Fotografie 360 zaujmou nejen na webu, ale i na Facebooku. Díky možnosti transparentního pozadí je možné umístit je na jakýkoliv web nezávisle na designu. Foto 360 je určeno jak na weby, tak i na Facebook, k dispozici má také rozšíření pro WordPress.

S otočnými fotografiemi přichází revoluce v nakupování přes internet. Zákazníci už nemusejí spoléhat na kamenné obchody, kde si mohou zboží důkladně prohlédnout, ale tuhle možnost už mají i na internetu. Odlište se od konkurence a dopřejte vašim zákazníkům zboží 360.

Publikováno: Pátek, 7 Březen, 2014 autorem Facemag.cz