Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Konec přeplněným schránkám. Sledujte akční letáky na internetu.

Den co den se v našich poštovních schránkách hromadí akční letáky nejrůznějších hypermarketů, supermarketů, prodejců, firem… Doma se nám tak kupí hromady papíru, který stejně nakonec skončí v odpadkovém koši. Ano, můžeme si dát na schránku upozornění, že nechceme dostávat letáky, problém je však v tom, že my je dostávat chceme. Ale jen některé.

Jednoduše a přehledně

Bohužel nikdo vám nebude do poštovní schránky třídit a vhazovat jen ty letáky, které si vyberete. Nyní máte mnohem jednodušší možnost a na poštovní schránku si klidně můžete dát označení, že už letáky opravdu nechcete. Vy si je totiž nyní můžete zcela pohodlně prohlédnout na internetu. Díky portálu AkceDNES.cz máte totiž každý den aktualizovaný přehled akčních letáků. Ty jsou navíc rozděleny dle produktů nebo obchodních řetězců, a tak se ve vyhledávání rozhodně neztratíte.

25 tisíc produktů

V databázi internetového portálu naleznete zhruba 25 tisíc produktů. Můžete si tak jednoduše porovnat, v kterém obchodě je daný produkt nejlevnější. A nebo si prohlédnout například aktuální Kaufland leták. Nenašli jste tam, co jste hledali? Tak zkuste třeba leták Lidl a nebo nějaký další, záleží na tom, který řetězec preferujete.

AkceDNES.cz i na Facebooku

Internetový portál AkceDNES.cz se přizpůsobuje svým příznivcům, a proto vytvořil také facebookovou aplikaci. Zde máte možnost sledovat aktuální slevové akce, sbírat body za každé hlídané zboží a účastnit se tipovací soutěže, za kolik nejlevněji nakoupíte dané produkty. Za každý správný tip získáte bod, a pokud se dostanete na první příčku, vyhrajete nákup zcela zdarma.

Díky portálu AkceDNES.cz tak máte každý den přehledně po ruce veškeré aktuální slevy. A vyberete si jen takové, které vás opravdu zajímají. Takže už žádné přeplněné schránky, žádné kupy papírů. Stačí se na chvíli posadit k počítači a hned víte, kam vyrazit za nákupem. A navíc ještě můžete vyhrát nákup zdarma. A to už se vyplatí…

Publikováno: Sobota, 19 Duben, 2014 autorem Facemag.cz