Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Kompass: Správný směr pro vaši firmu

V tržní ekonomice a v tržním prostředí je nezanedbatelné mít pro svoje podnikání nebo poskytování služeb patřičné PR. Ale to je, svým způsobem, kontraproduktivní vůči logické snaze uspořit co možná nejvíce provozních nákladů. A tyto uspořené prostředky zainvestovat například do modernizace nebo další expanze nových oblastí. Je tedy pochopitelné, že pro prezentaci firmy a pro získávání nových zákazníků a obchodních kontaktů je poptávka řešena prostřednictvím tzv. outsourcingu. Častěji je ovšem na tyto služby oslovena specializovaná firma nebo obchodní společnost.

Prezentujte vaši firmu

S vývojem obchodního spektra v prostředí internetu je pak i poptávka po zprostředkovateli zviditelnění zadavatelské firmy logicky vyhledávána na internetu. Je to prostředek univerzální komunikace, navíc v mezinárodním měřítku. Pokud tedy jste firmou nebo podnikem zaměřujícím své působení na mezinárodní obchodní trhy, který chce pro své produkty či služby zajistit kvalitní servis v oblasti prezentace a oslovování potencionálních zákazníků, využijte pro tyto služby renomovanou firmu. Z ověřených společností můžete využít například služeb informačního systému Kompass. Zde máte totiž jistotu ve zkušenostech a dlouholeté praxi působení v oboru. Informační systém Kompass byl založen již v roce 1944 ve Švýcarsku a v České republice zahájil svoji působnost v roce 1991.

70 zemí, 26 jazykových mutací

Kompass je mezinárodní systém s informacemi o B2B firmách, již má v databázi přes deset miliónů, obsahuje prezentace produktů a služeb řady podniků a firem. V databázi jsou zastoupené firmy a společnosti ze 70 zemí světa, včetně České republiky. Z tohoto důvodu vaši noví zákazníci budou osloveni a vám doporučováni v odpovídajícím měřítku. A na mezinárodní úrovni. Stejně tak si vás na oplátku mohou získat i noví dodavatelé, kteří například ve vašem nebo v příbuzném oboru také působí. Informace o firmách jsou na globálním portálu www.kompass.com publikovány v 26 světových jazycích. Proto i vaše prezentace se v nabídce databáze firem objeví v tomto rozsahu jazykových mutací. Získáte tím informace a kontakty v řádu milionů položek, včetně například i jednotlivých přímých e-mailů na zástupce managementu jednotlivých firem. Takové neocenitelné informace jsou důležité například pro direct marketing, který portál Kompass zajišťuje pro své klienty a partnery také.

Jestliže vás nabídka služeb informačního systému Kompass zaujala, s detailními informacemi se máte možnost seznámit na webu společnosti. Naleznete zde i reference ze strany spokojených zákazníků. Informace z globálního informačního B2B systému Kompass vám určí správný směr pro zvýšení prodeje vaší produkce a zefektivnění nákupu.

Publikováno: Čtvrtek, 10 Duben, 2014 autorem Facemag.cz