Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

K přímé lince zástupce Facebooku se nyní dostane více lidí

Inzerenti a marketingoví pracovníci o to žádali už dlouho. A teď se jim to konečně splnilo. Facebook jim prostřednictvím svého programu Start to Success nabízí přímou linku na svého zástupce.

Je v tom jediný háček. Platí to pouze pro ty, kteří do facebookové reklamy po dobu 4 týdnů investují minimálně $50 denně. To za ten měsíc dělá zhruba 1400 dolarů (tedy cca 30 000 Kč). Není to zrovna málo, ale přesně takové množství utratí i mnoho českých firem. I oni teď tedy budou moci jednat s živým člověkem, kterého platí Mark Zuckerberg.

interested-in-growing-your-business-on-facebook

Facebook správcům stránek zobrazuje výzvu v horní části stránky. Dotazuje se jich, zda nechtějí pomoct s růstem jejich stránky na Facebooku. Pokud ano, odkaz je zavede na formulář, ve kterém se zaregistrují do programu Start to Success. Program prý není úplně nový, nicméně teď se ho Facebook snaží plně podporovat.

start-to-succes

 Start to Success

Start to Success je vlastně program, který by měl pomáhat uspět na Facebooku novým inzerentům. Pro podnikatele, kteří do facebookové reklamy po dobu 4 týdnů investují minimálně $50 denně, je zdarma. Během této doby se o vás bude starat vyhrazená osoba z Facebooku, která vám pomůže s:

  • vytvořením vlastní strategie reklam na Facebooku
  • procesem vytváření cílených reklam
  • sledováním a optimalizováním výkonu vaší kampaně

Ačkoliv přestože to vypadá, že je program cílený na nové inzerenty, proč by ho nemohli využívat i ti stávající? I těm by se přece mohly hodit rady skutečného odborníka.

Zdroje: Objevit.cz, Inside FacebookFacebook Start to Success Program

Publikováno: Středa, 16 Červenec, 2014 autorem Facemag.cz