Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Jednoduchý návod na stěhování a montáž strojů

Potřebujete přestěhovat vaše těžké stroje a nadměrně velká zařízení? Děsí vás představa demontáže strojů, jejich zabalení, přeprava a následná montáž? Stěhování strojů nyní můžete zvládnout bez problémů a sebemenších starostí. Stačí se pouze spolehnout na odborníky, kteří se na stěhování a montáž strojů specializují. Ti zvládnou celý proces za vás.

Jak vybrat firmu pro stěhování?

Manipulaci s těžkými břemeny a stěhování strojů svěřte vždy do rukou takové firmy, která vám může doložit nejen dlouhodobou praxi v této činnosti, ale také spokojené zákazníky. Vždy se informujte na to, zda vámi vybraná firma převezme celý proces stěhování strojů a zařízení, tedy od samotné demontáže, přes zabalení, naložení, transport až po následné vybalení a montáž strojů. Nechte si navrhnout optimální postup stěhování, který vám nejlépe stanoví profesionální technik dané společnosti při osobní návštěvě ve vaší firmě. Transport objemných a těžkých zařízení je vždy individuální proces, a proto je třeba jej důkladně naplánovat. Jen správný technologický a logistický postup vám zajistí, že vaše stroje budou přestěhovány nejen v bezpečí, ale i včas.

Nejen převoz, ale i montáž

Profesionální firmy vám kromě samotného přestěhování zajistí také odborné ukotvení a montáž strojů přímo ve vaší společnosti. Nemusíte se tak tedy starat ani o to, kdo vám následně stroje zprovozní tak, aby fungovaly, jak mají, a byly bezpečné při používání obsluhou. Díky správné a technicky odborné montáži budou vaše stroje zabezpečeny pro bezproblémové a hlavně bezpečné používání. Navíc správná montáž strojů vám může ušetřit také spotřebu elektrické energie, což je dalším přínosem.

Než předáte vaše stroje do rukou specializované firmy, nechte si sestavit technický harmonogram prací, ať máte přehled, kdy a co vás čeká.

Pozor na pojištění

Předáváte-li vaše stroje a zařízení do rukou odborné firmy, informujte se vždy na to, zda jsou vaše stroje po celou dobu manipulace s nimi pojištěny pro případ, že by došlo k jejich poškození. Nestačí pojištění pro samotný transport, ale pro celý proces jejich přesunu, tedy od samotné demontáže, přes balení, transport až po vybalení a následnou montáž. Jen díky opravdovým odborníkům a komplexnímu procesu včetně zabezpečení nejrůznějších rizik proběhne stěhování a montáž strojů bez problémů.

Publikováno: Pátek, 28 Únor, 2014 autorem Facemag.cz